شما اینجا هستید
دسته‌بندی نشده » پیگیری اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش عصرمارون ،مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: افراد معترض به نتایج آزمون استخدامی سال گذشته این اداره کل موضوع را از طریق سازمان سنجش آموزش کشور پیگیری کنند.پیگیری اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
هادی زارع پور افزود: سهمیه استخدامی سال گذشته اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ۱۶۲نفر در۱۹رشته بود که نام نویسی اینترنتی از متقاضیان در این استان همزمان با سراسر کشور از۲۴ مهر آغاز و آزمون علمی نیز۲۱آبان توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.
وی ادامه داد: یکهزار و۵۶۰متقاضی شرکت کننده آقا و خانم در این آزمون از کهگیلویه و بویراحمد همگی حداقل۵۰درصد نمره علمی را کسب کردند و از این تعداد نیز ۶۴۳ نفر توسط سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان افراد قبولی برای انجام مصاحبه معرفی شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: ۹۸نفر از مجموع این۶۴۳نفر به دلیل داشتن مشکل مدرک تحصیلی،بالا بودن سن، مشکلات جسمی و یا تطابق نداشتن مدرک تحصیلی با رشته مورد نظر حذف شده و اسامی ۵۴۵ نفر برای انجام مصاحبه به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
زارع پور افزود:از مجموع۱۶۲نفر سهمیه استخدامی کهگیلویه و بویراحمد۳۰درصد معادل۴۸نفر سهمیه خانواده شهدا،جانبازان و ایثارگران و سه درصد معادل پنج نفر نیز سهمیه معلولان بود که این سهمیه ها با دقت و حساسیت خاصی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان لحاظ شد.
وی بدون اشاره به تعداد پذیرفته شدگان نهایی از کهگیلویه و بویراحمد در این آزمون ادامه داد: ملاک قبولی افراد بر اساس۷۰درصد نمره آزمون علمی و۳۰درصد نمره مصاحبه بوده که توسط سازمان سنجش آموزش کشور لحاظ شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: با توجه به همین ملاک‌ها نتایج نهایی پذیرفته شدگان کهگیلویه و بویراحمد در این آزمون به اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام شد.
زارع پور افزود: اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد هیچ نقش و یا تأثیری در نتایج این آزمون و اعلام پذیرفته شدگان نهایی آن نداشته و به همین دلیل نیز نمی‌تواند پاسخگوی افراد معترض باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد