شما اینجا هستید
اخبار استان » فرماندار بویراحمد: استفاده کاندیداها از عنوان دکتر فریب افکار عمومی است

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه استفاده از عنوان دکتر در فضای مجازی بیشترین عنوان برای کاندیداها بوده است، خاطرنشان کرد: از مجموع ثبت‌نام کنندگان شوراهای شهر و روستا تنها سه نفر مدرک دکترا دارند بنابراین بیان عنوان دکتر برای کاندیدا نوعی فریب افکار عمومی است.

سید محمد کاظم نظری  با اشاره به تایید صلاحیت شوراهای شهر و روستا از الکترونیکی کردن انتخابات شورای شهر یاسوج خبر داد و گفت: با الکترونیکی کردن انتخابات شورای شهر میزان تخلفات به حداقل می‌رسد.

وی با بیان اینکه با الکترونیکی کردن انتخابات شورای شهر در شمارش آرا سرعت بیشتر می‌شود، افزود: با الکترونیکی کردن انتخابات شورای شهر هر فرد از طریق سیستم الکترونیک شخص مورد نظر را انتخاب می‌کند و در صورتی که داوطلب نماینده نداشته باشد امکان دخل و تصرف در آرای آن‌ها وجود ندارد.
فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه سه گروه ناظر متشکل از ناظران شورای نگهبان، ناظر هیأت نظارت شورای اسلامی و بازرسان وزارت کشور بر شعب اخذ رای حضور دارند، خاطرنشان کرد: با حضور این سه ناظر سلامت انتخابات تضمین شده است.
نظری با اشاره به تبلیغات در محل‌های رای‌گیری تصریح کرد: اینکه در محوطه‌های رای گیری مشاهده می‌شود که کاندیدا یا طرفداران آن اقدام به تبلیغات و دادن وعده‌ به مردم هستند خلاف بوده و انتظار می‌رود قانون را ملاک عمل قرار دهند.
رئیس ستاد انتخابات بویراحمد از برخورد با تخلفات داوطلبان انتخابات شوراها در هر مرحله‌ای که اتفاق بیفتد، خبرداد و عنوان کرد: هیأت نظارت این اختیار را دارد که با تخلفات کاندیداهای انتخابات در هر مرحله‌ای از انتخابات حتی در روز انتخابات مطابق قانون برخورد کنند.
فرماندار بویراحمد با اشاره به شروع تبلیغات ریاست جمهوری اضافه کرد: تبلیغات شوراها از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت‌ماه بوده و هرگونه تبلیغات زودهنگام از تخلفات انتخاباتی محسوب می‌شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد