جشن پیروزی روحانی در انتخابات در شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
شما اینجا هستید
اخبار استان » جشن پیروزی روحانی در انتخابات در شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

جشن پیروزی قاطع دکتر روحانی با حضور جمع کثیری از فرهنگیان،جوانان،بانوان،کارکنان ادارات،کشاورزان،توده مردم،اعضای ستاد های دکتر روحانی و جمعی از مدیران شهرستان کهگیلویه در تالار پارسیان دهدشت برگزار شد.

این همایش که از ساعت ۱۷ عصر تا ۲۱ شب به طول انجامید با اجرای برنامه های متنوع تئاتر،اجرای زنده موسیقی سنتی،خوانش مقالات و ایراد سخن از سوی مهندس طاهری ریاست ستاد دکتر روحانی در شهرستان،کوروش فتحی ریاست ستاد جوانان و استاد سید محمود سعیدی عضو شورای مرکزی ستاد اصولگرایان معتدل در کشور، همراه بود

در ابتدای همایش مهندس طاهری ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از اقشار مختلف اعم از جرینات سیاسی اصلاحطلبی و اصولگرایی و مردم،از همه ی حامیان دکتر روحانی دعوت به همدلی و یکپارچگی و یکرنگی کرد.
ایشان خطاب به رقبای انتخاباتی ریاست جمهوری عنوان کردند: که کسانی که با جریان اعتدال همسو نیستند خدای ناکرده سر ستیز نداریم چون آنان را برادران و خوهران ملی و دینی خود میدانیم و برای فکر و شخصیت آنان ارزش قائلیم و با همکاری و همفکری آنان برای آبادی کشور و منطقه مان گام می داریم.
همچنین به صورت فهرست وار از همه تشکر کردند :
از اعضای ستادهای مختلف واقع در بخشهای شهرستان،به خصوص بخش ویژه سوق،چاروسا و دیشموک،ستاد فعال جوانان و دانشجویان،ستاد بانوان،هییت اجرایی و نظارت،ستاد تبلیغات،هییت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان،عوامل اجرایی وزارت کشور تشکر و قدردانی به عمل آوردند.

در ادامه برنامه دکتر کوروش فتحی ریاست ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی ضمن تشکر و قدرانی از حضور بی سابقه جوانان به جهت همیاری ستاد تشکر و قدردانی کرد.
دکتر فتحی به بیان تربیت و به کارگیری قشر جوان در دولت اینده پرداخت و ضمن امیدواری و به این مقوله که دولت دوازدهم استفاده از نیروهای متخصص جوان را در برنامه کاری دارد،در نوید آزادی و یکپارچی ملت ایران برای اعتلای کشور عنوان کرد که جوانان سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند و میباست مورد توجه خاص دولتمردان قرار گیرند.

در بخش پایانی همایش از سخنران پایانی همایش استاد سید محمود سعیدی (عضو شورای مرکزی ستاد اصولگرایان معتدل در کشور ) به نمایندگی از ستاد کهگیلویه جهت سخنرانی دعوت به عمل آمد.

سید محمود سعیدی که از منتقدین جدی دولت نهم و دهم به حساب می آمد و از حامیان جدی و نیروهای ستادی دکتر روحانی در سال ۹۲ بود سخنانش را به میمنت پیروزی دکتر روحانی در انتخابات با آیه: إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُبِينًا آغاز کرد.

ایشان در مقدمه با درود بر پیکر بنیان گذار جمهوری اسلامی،شهیدان گرانقدر میهن اسلامی و سلام به خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظه عالی ) آغاز به سخن فرمود.
همچنین یاد و درودی فرستادند: به مرد اندیشمند و سمبل صبر و استقامت،بنیانگذار تفکر اعتدال در کشور زنده یاد آیت هاشمی رفسنجانی (ره)،سلامی دیگر: به مرد مقتدر صحنه سیاست ایران ریاست محترم جمهور دکتر روحانی،سلامی دیگر خدمت مرد محبوب،نجیب و اندیشمند حجت الاسلام سید محمد خاتمی،سلامی دیگر :به مرد عاقل،دانا و با تجربه،مرد اصولگرای معتدل حجت الاسلام ناطق نوری،سلام دیگر به یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران علامه سید حسن خمینی داشتند.
همچنین سلام ویژه ای داشتند به: مرد فهیم،دانا،مرد آمار ایران اسحاق جهانگیری که در همین خصوص اظهار کردند: یکی از مزایای مناظرات اخیر انتخاباتی تولد یک رئیس جمهور دیگر در قامت جهانگیری بود.
صحبت های آغازین ایشان با تشویق های پی در پی حاضرین همراه بود.
ایشان عنوان کردند : ضمن اینکه امروز روز دوم خرداد است،روز تولد اصلاحات را گرامی داشتند خاطرنشان کردند:از طرفی روز جشن و سرور و شادمانی بعد از یک ماراتن نفس گیر و یک مبارزه سنگین و رقابتی ترین مبارزه انتخاباتی ریاست جمهوری است.
ایشان لازم دانستند به مناسبت سوم خرداد،روز حماسه آزاد سازی خرمهشر است،که یکی از مهم ترین نمادهای استقامت ملت ایران در برابر بیگانگان است،این روز را نیز تبریک و تهنیت عرض کنند.

سعیدی:به قصد مقایسه نمی پردازم که در یک طرف مبارزه انتخاباتی اسلام و در طرف دیگر کفر وجود داشت.
همه مردم را مسلمان و ایرانی که معتقد به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی با سلیقه های متفاوت دانست.
ایشان متذکر شدند :امروز روزی است که به شکرانه یک فتح بزرگ جشن میگیریم،اما این فتح و پیروزی را باید تبدیل به کارزار و انتقام نکنیم.
فتح مکه را توسط پیامبر و مسلمانان یاداور شد که : در مقابل شعار سعدبن عباده از یاران پیامبر در هنگام پیروزی که گفت «الیوم یوم الملحمه»روز کارزار و روز انتقام گیری است.پیامبر فرمودند : الیوم یوم المرحمه

ما به تأسی از آن پیامبر رحمانی و چهره رحمانی اسلام،امروز عرض میکنیم روز رفعت،روز وحدت و روز برادری و یک رنگی است.
ما از این دستاورد بزرگی که برای ملت ایران است باید در جهت رشد،توسعه و اعتلای کشورمان و به خصوص ما جهت اعتلای منطقه مان استفاده کنیم.
ایشان در بخش پایانی سخنانش به ۲ نکته اشاره نمودند :
نکته اول:
اینکه ما باید مسیری را که شروع کردیم و به فرموده زنده یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) ملت مسیر را انتخاب کردند و دیگر بازگشت پذیر نیست،باید روز به روز بر تعداد همفکرانمان بیفزاییم.
در این دوره انتخابابات شاهد بودیم در سراسر کشور جبهه اصولگرایان معتدل اعلام موضع و حضور کردند،در تمام استانها و شهرستان ها ستاد دایر کردند.
ایشان گریزی به دور قبل انتخابات زدند و یاداور حساسیت و اختلاف چند درصدی دکتر روحانی با رقبا شدند که : در دور گذشته انتخابات فاصله آراء دکتر روحانی (۵۱درصد) با دیگران،فاصله ای چند درصدی بود که آقای روحانی پیروز انتخابات شدند.
اما در دور فعلی به خاطر اتفاق وحدتی که در بین خیل عظیمی از گروه های سیاسی به وجود آمد این فاصله رقابتی به ۲۰ درصد افزایش یافت.
ایشان ابراز امیدواری کردند : امیدواریم که با وحدت،یک رنگی و برادری بتوانیم در افق ۱۴۰۰ این فاصله ۲۰ درصدی را به ۴۰ درصد افزایش دهیم.
نکته دوم :
همه شما زحمت کشیدید،اکثر قریب به اتفاق افرادی که در این جشن با شکوه حضور دارند همه انسانهای شایسته و ارزنده ای هستند.ما باید دست در دست هم برای رشد و اعتلای منطقه مان،استان و به خصوص شهرستان کهگیلویه بزرگ بکوشیم.
ما باید در دو مقوله جدی کار کنیم.درست است بعضی چه در بحث عوامل توسعه،بعضی ها توسعه سیاسی،توسعه اقتصادی،توسعه انسانی را مقدم میدانند،اما توسعه سیاسی در استان و شهرستان ما با زیربنایی توسعه اقتصادی گره خورده است.
تربیت و رشد نیروی انسانی در تمام سطوح از خرد تا کلان و به خصوص در سطح ملی باید در برنامه کاری ما قرار بگیرد.
به نسل جوان ما باید توجه بکنیم.به نیروهای شایسته،کاردان و لایق باید توجه شود و در این دوره به آنها بها داده شود.
این توصیه ای است که همه ی بزرگان نظام دارند،بدور از رنگ قومیتها،بدونه توجه به اینکه کی اصولگراست و کی اصلاحطلب.
همه ی آنهایی که در زیر چتر دولت تدبیر و امید و اعتدال و اصلاحات قرار گرفته اند،شایستگی دارند که در این مسیر رشد و اعتلا از آنها استفاده شود.

ایشان ضمن تشکر و سپاس از اقشار مختلف مردم تشکر ویژه ای داشتند از دکتر سید سلیمان کریمی ریاست ستاد اصولگرایان معتدل دکتر روحانی در شهرستان کهگیلویه.
همچنین از همه دست اندرکاران ستادهای دکتر روحانی در شهرستان تشکر و قدردانی داشتند.
سخنان خود را با بیت شعری پایان دادند :
دست در دست دهیم به مهر،تا میهن خویش را کنیم آباد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد