شما اینجا هستید
اجتماعی » جناب استاندار; از طلا بودن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید!

میر حبیب نوری؛ فعال رسانه ای و سردبیر وب سایت خبری محلي راه روز نامه ای برای  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص عدم واکنش ایشان نسبت به وضعیت جاده ی خون (دهدشت-سوق-لنده) نگاشتند.

به گزارش عصر مارون؛ متن این نامه بدین شرح است.

بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاْمُورِ

برادر بزرگوار جناب آقای خادمی استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد
ضمن عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات
اصولاً کسانی که واقعا دوست دارند نقاط ضعف خود را بشناسند و کارها و عملکردها و رفتارهای خود را آسیب شناسی کنند، نه تنها از نقد نمی هراسند و گریزان نیستند بلکه حتی از آن نیز استقبال می کنند و آن را موهبتی الهی می دانند. افرادی که همواره خواهان کمال هستند باید این حدیث گوهربار امام صادق(ع) را آویزه گوش خود کنند که: «احب اخوانی الی من اهدی الی عیوبی، بهترین دوستانم، کسانی اند که عیبهایم را به من هدیه بدهند.» (بحارالانوار/۷۴/۲۸۲)
برادر گرانقدر،احتراز یا اعتراض!؟ و به کدام گناه ناکرده؟!
آیا سوال کوتاه،روشن،شفاف و واضح نبود!؟

عدم واکنش و پاسخ مناسب جنابعالی نسبت به وضعیت جاده ی خون پس از دردنامه های مکرر مردم خطاب به حضرتعالی و همچنین پس از به راه افتادن کمپین جاده خون و حمایت تمام قد نماینده های ادوارمجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ از مردم و مطالبات به حقشان ،پیگیری های مستمر مردم شهرستان های لنده و کهگیلویه و شورای اسلامی شهر سوق همچنین مصاحبه ی بخشدارمحترم سوق با رسانه ها که الحق و الانصاف نمونه ی بارز و روشن سیاست های دولت تدبیر و امید و فرمایشات رئیس جمهور محترم در خلال شعارهای انتخاباتی و وعده های ایشان به مردم ایران عزیز اسلامی بود همه ما را شگفت زده و ناراحت کرد!
همراهی و هم صدایی نماینده ی محترم شهرستان با مردم شهرهای سوق و لنده و کمپین جاده خون و پذیرفتن این همصدایی توسط مردم سوق و لنده ، آنهم تنها کمتر از پنج ماه از برگزاری انتخابات و درست توسط مردمی که کمترین میزان رای را در سبد آقای هاشمی پور به صندوق ها ریخته بودند خود نمادی از آگاهی بالا و درک درست مردم شریف هر دو کهن دیار از سیاست و آیینه تمام نمای دموکراسی دینی است.
از نماینده دولت تدبیر و امید انتظار تدابیر امیدوارکننده ای می رفت که افسوس با سکوتی معنا دار امیدها را نسبت به خود نا امید کرده اید!

دهدشت-سوق و دهدشت-چرام دو جاده ی ارتباطی بین شهرستان های کهگیلویه با چرام و لنده است و اگر اهمیتی بیشتر از جاده دهدشت-بهبهان نداشته باشند به مراتب کمتر از آن نیز پراهمیت نخواهند بود.
جای سوال و ابهام دارد که چرا هر دو جاده بین شهرستانی و تنها پل های ارتباطی شهرستان های چرام و لنده و همینطور بخش سوق به تنها بیمارستان سه شهرستان بزرگ کهگیلویه،چرام و لنده چنین وضعیت اسفباری داشته باشند.
جناب آقای خادمی
خوب به این تصاویر دقت کنید!!
این نهایت صبر و همراهی و حمایت مردم و کمپین جاده خون از شما بود.نتیجه اعتماد و همراهی مردم متاسفانه تعطیلی پروژه و توجه کمتر از گذشته به این پروژه ی دوازده ساله بود.
جناب استاندار
اگر همتی برای جذب اعتبار و پرداخت بدهی پیمانکاران وجود ندارد تدبیری اندیشیده و با پر کردن چاله ها و گودال های عمیقی که در دو طرف این جاده ساخته اید حتی با گل دست ریز جاده را به همان حالت قبل برگردانید که به یقین از طلا گشتن پشیمان گشته ایم ! مرحمت فرموده ما را مس کنید!
و اما بعد
سفر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی به استان کهگیلویه و بویراحمد به شدت تحت تاثیر جاده خون خواهد بود اگر تدبیری سریع برای این موضوع اندیشیده نشود.

والسلام علی من اتبع الهدی
میر حبیب نوری
سردبیر وب سایت تحلیلی خبری راه روز

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد