شما اینجا هستید
اخبار استان » نطق ضعيف و بي انگيزه عامل رای نیاوردن بیطرف

عصرمارون: دقایقی پیش كانال رسمي غلامرضا تاج گردون نماينده مردم شريف شهرستانهاي گچساران و باشت مطلبی را منتشرنمودکه درآن آمده است : حبيب الله بيطرف انسان متخصص و اصلاح طلبي كه نتوانست از مجلس راي اعتماد بگيرد. چرا؟ روزي كه به مجلس معرفي شد در اولين روز و در جلسه برگزار شده با كميسيون توازن اعلام كردم او انسان متخصصي است كه ميتواند منشاء اثر باشد. فارغ از مخالفين سياسي كه داشت بحثي بواسطه نوع نگاه و سوابق اجرايي در برنامه ها در بين نمايندگان برخي از مناطق شكل گرفت كه تنها كسي كه ميتوانست اين ابهامات را رفع كند خود ايشان بود.

فراموش نكنيم نمايندگاني كه در مجلس حضور دارند همگي از گوشه اي از ايران امده اند كه وظيفه دارند مطالبات منطقه و حقوق انان را پيگيري كنند. انان به اين جمع بندي رسيده بودند وزارت مهندس بيطرف با نوع نياز منطقه شان تعارض دارد. تلاشهاي صورت گرفته شده براي نزديك كردن اين ديدگاهها به نتيجه نرسيد. بحث معامله نبود تنها وجود بحران اب در برخي مناطق بود كه منجر به اين شد كه بيطرف راي نياورد. اصولگرايان سنتي همچون كامران. حاج بابايي. زاهدي تلاش كردند راي بياورد و خيلي از اصلاح طلبان هم به او راي ندادند.

به نظر من ايشان ميتوانست اين چالش را به حداقل برساند و تا لحظه هاي اخر هم تلاش كردم اين اتفاق حاصل شود ولي نطق ضعيف و بي انگيزه ايشان اين تلاش را بي نتيجه كرد. او شايسته بود ولي نتوانست مطالبات مردم را در كنار فهم كارشناسيش خوب تعريف كند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد