شما اینجا هستید
اجتماعی » حقیقت موضوع واگذاری قیر رایگان به شهرداری ها +سند

به گزارش واحد خبر عصر مارون از کهگیلویه، کانال رسمی اطلاع رسانی عدل هاشمی پور نماینده مردم شریف کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده از واگذاری قیر رایگان به شهرداری های کهگیلویه به همت هاشمی پور خبر داد و نوشت:
به همت نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی، تمامی شهردای های حوزه انتخابیه می توانند از قیر رایگان برای آسفالت معابر و خیابان های شهری بهره های لازم را ببرند.
سردار عدل هاشمی پور از تخصیص هشت هزارتن قیر رایگان برای شهرداری های حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ خبرداد.

اما حقیقت ماجرا چیست؟
در تاریخ ۱۷ مرداد ماه سالجاری معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از واگذاری قیر رايگان به تمامي شهرداری های کمتر از۵۰ هزار نفر جمعیت از سوی این سازمان در اجراي قانون بودجه سال ۹۶ كل كشور خبر داد.

اسد معانی با بیان خبر فوق گفت: در اجرای بند (ه) تبصره (یک) قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور، ۱۳۶ ميليارد تومان قیر به شهرداری های شهرهای کمتر از ۵۰ هزار نفر جمعیت به منظور کمک به توسعه و بهبود عبور و مرور شهری بصورت رایگان اختصاص می یابد.

وي افزود: مرحله نخست واگذاري قير رايگان، طي روزهاي اخير با صدور حواله هاي قير شهرداري های کمتر از ۵۰ هزار نفر جمعیت تمامي استان های كشور، انجام شد.

صحت این خبر در پورتال سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قابل راستی آزمایی است و عصر مارون جهت تنویر افکار عمومی لینک این خبر را نیز منتشر می کند:

لینک خبر مربوط به اختصاص قیر رایگان به شهرداری های کشور

البته برخی از خبرگزاری های رسمی کشور نیز علاوه بر پورتال سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز به این خبر اشاره کردند که عصر مارون فقط به انتشار لینک مربوطه در خبرگزاری ایرنا کفایت می کند:  http://www.irna.ir/fa/News/82397813

شایان ذکر است که خبر ایرنا مربوط به تاریخ چهارم بهمن ماه سال ۱۳۹۵ و تصویب سهمیه قیر رایگان در سال ۹۶ در بودجه این سال است.

علی کاظمی بابا حیدری عضو کمیسیون تلفیق، برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نیز به بند ه تبصره ۱ لایحه بودجه ۹۶ اشاره می کند می گوید: سهمیه قیر رایگان را از دو میلیون تن به چهار میلیون تن به مبلغ ۳۰ هزار میلیارد ریال تصویب کردند.

با این حال باید از نماینده محترم کهگیلویه بزرگ و تیم رسانه ای ایشان پرسید که جناب هاشمی پور دقیقا در چه زمینه ای نسبت به اختصاص این سهمیه همت گمارده اند؟

به راستی اینکه اخبار عملکرد دستگاههای دولتی و ملی در طول مدت خدمت نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه بزرگ قبل از هر چیزی به همت ایشان و به نام ایشان سند بخورد و مانور تبلیغاتی و رسانه ای در این زمینه صورت بگیرد به جز عوام فریبی و منت بر سر مردم محروم کهگیلویه چه می تواند باشد؟

آیا تمامی دستگاهها و نهادها طی این یکسال و اندی خدمت ایشان تعطیل شده و ایشان یک تنه مسیر توسعه ی منطقه را پیموده اند؟

سو استفاده از عدم آگاهی مردم و سکوت رسانه های دلسوز در سایه بی تفاوتی مسئولین دستگاههای متولی و علی الخصوص فرمانداری های شهرستان های چهارگانه باتوجه به عدم ارائه گزارش عملکرد این دستگاهها به مردم شکل گرفته و حاشیه امنی برای مانورهای بی دلیل تبلیغاتی فراهم خواهد آمد.

در اینکه نماینده محترم و زحمتکش مردم شریف کهگیلویه بزرگ نهایت تلاش خود را برای خدمت به مردم منطقه محروم کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده انجام می دهد شکی نیست و توانمندی های خاص ایشان بر هیچ منتقد دلسوزی پوشیده نیست و صدالبته قابل تقدیر است.

اما چرا همه اقدامات دستگاههای خدمت رسان حتی با تصویب در سطح ملی با مانور همت گماری نماینده محترم سند میخورد؟

و البته بحث خدمت بحثی نیست که برای مردم چندان مهم باشد که به نام چه کسی سند می خورد اما مهم خدمت رسانی بی منت و حل مشکلات مردم است.

 

 1. سجاد

  با این تفاسیر
  آنکه راه اسکندر مقدون ببست
  آریو برزن نبود
  حاجی عدل راهش ببست!!!
  دست بردارید بابا
  مردم آگاهن
  با یه سرچ ساده خودشون متوجه این اظهارات کذب از طرف آقای نماینده میشن
  تا کی دروغ؟

 2. کریم

  اگر حاج عدل ثابت کرد که این قیر از سازمان همیاری شهرداریها نبوده اونوقت عصر مارون باید از قضاوت زودهنگام‌خود عذر خواهی کند و اگر حاج عدل ثابت نکرد مشخص است که تمام حرفاش کذب است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد