شما اینجا هستید
اجتماعی » بازدید سرزده استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سازمان تامین اجتماعی

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به‌طور سرزده و بدون تشریفات و هماهنگی قبلی از سازمان تامین اجتماعی بازدید کرد.

به گزارش عصر مارون از یاسوج، استاندار کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز به صورت سر زده از سازمان تامین اجتماعی این استان بازدید کرد.

احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید در جمع مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: این بازدید با هدف آشنائی با وضعیت کارکنان و کیفیت بخشی خدمات به مردم و آشنائی با مشکلات و کمبودهای آن انجام گرفت.

وی بر هر چه بهتر خدمات دهی به مردم و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و اظهار داشت: آمادگی داریم تا همکاری لازم برای رفع مشکلات و کمبودهای این سازمان به عمل آورده شود.

احمدی تصریح کرد: مشکلات و کمبودهای این سازمان که در استان قابل رفع نباشد در مرکز کشور پیگیری خواهد شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هر چه بهتر خدمات رسانی بیمه‌ای و درمانی این سازمان در همه مناطق استان، تصریح کرد این سازمان در بخش‌های مختلف تخصصی خود و جهت پاسخگویی به نیازها و مسائل به ادارات و واحدهای اجرایی وهمچنین توسعه گسترده خدمات همه جانبه به مردم تلاش کند.

احمدی معرفی خدمات و فرهنگ سازی گسترش حوزه فعالیت تأمین اجتماعی با ایجاد هماهنگی بین ادارات و نمایندگی‌های تأمین اجتماعی را ضروری دانست و افزود: این سازمان در تحقق کامل اهداف، تعهدات، قوانین مربوطه، آیین نامه‌ها و نظارت بر اجرای وظایف بیش از پیش تلاش کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد یادآوری کرد: این سازمان با توجه به اینکه، وظایف متعددی در بخش‌های مختلف درمانی دارد، تلاش کند تا سطح خدمات دهی خود را در همه جای استان افزایش دهد و همچنین خود را به لحاظ مراکز درمانی تجهیز نماید.

بنا به این گزارش، در این بازدید مسوولان و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدگاه‌ها و نظرات خود را پیرامون مسائل کاری و مشکلات بیان کردند.

منبع:کبنا

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد