شما اینجا هستید
برگزیده » عزل مدیرهم استانی به دلیل اعمال فشار عدل هاشمی پور و بیان مشکلات منطقه

 رئیس اداره آموزش و پرورش دیشموک تاکید کرد که مدیرکل به وی گفته است که وزیر خواستار عزل او شده است .

به گزارش عصر مارون به نقل از پایگاه های خبری استان،منصور صالح زاده در مصاحبه ای که اخیرأ داشت، گفت : پس از انتشار گزارش خبری درخصوص احتمال ترک تحصیل تعدادی از دانش آموزان روستای سرگچ و بیان مشکلات موجود منطقه از زبان بنده مدیر کل آموزش و پرورش استان طی تماسی تلفنی از عزل بنده با دستور مستقیم وزیر خبر داد .

وی اظهار داشت : مدیرکل آموزش و پرورش استان در این تماس اظهار داشت که وزیر از ما خواسته که شما را به دلیل بیان مشکلات منطقه و همچنین فشار نماینده کهگیلویه بزرگ طی یکسال گذشته عزل کنیم .

این مسئول با بیان گوشه ای از مشکلات دانش آموزان این منطقه افزود : مشکلاتی که در گزارش این پایگاه خبری منتشر شد تنها گوشه کوچکی از مشکلاتی است که دانش آموزان این منطقه با آن دست و پنجه نرم میکنند .

صالح زاده با تاکید بر اینکه علاوه بر دانش آموزان معلمان این منطقه نیز مشکلات فراوانی دارند گفت : از فروردین امسال پول ماموریت ، اضافه کاری و دیگر مزایای معلمین دیشموک پرداخت نشده است .

مدیر سابق آموزش و پروش دیشموک با بیان اینکه تا کنون آموزش و پرورش استان برای حل مشکلات آموزش و پرورش این منطقه هیچ اقدام انجام نداده است ، تاکید کرد : هر کاری هم تا کنون در این منطقه صورت گرفته است از جیب شخصی پرداخت شده است .

وی با تشریح برخی فعالیت های صورت گرفته در زمان تصدی خود در این سمت گفت : اغلب مدارس این منطقه فاقد ایمنی لازم بوده و از کوچکترین امکانات بی بهره اند .

صالح زاده با بیان اینکه مدارس سرتنگ لیراب نیز چنین مشکلات مشابهی دارند افزود : هر آنچه من گفتم در راستای کمک به منطقه و رفع مشکلات دانش آموزان محروم آن بوده است .

مدیر سابق آموزش و پرورش دیشموک تصریح کرد: مدیرکل آموزش و پروش استان به من گفت فردا پس از نماز ظهر ، ماموریت شما بعنوان مدیر آموزش و پرورش دیشموک خاتمه یافته و آقای نوروزی معاون شما بعنوان سرپرست منصوب خواهد شد

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد