شما اینجا هستید
اخبار استان » کسب مقامهای اول تا سوم کشور توسط ورزشکاران هم استانی

به گزارش عصر مارون از کیش،سید محمود سعیدی رئیس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و شنود تلفنی با خبرنگار عصرمارون به بیان روند مسابقات پرداخت:

در خصوص دومین دور مسابقات کشوری بیماران خاص و پیوند اعضا با حضور ورزشکاران ۲۴ استان در دو دسته بانوان و آقایان به میزبانی جزیره کیش زیر نظرفدراسیون جهانی پبوند اعضا و بیمارن خاص و با حضور تُماس کریس رئیس فدراسیون جهانی در هشت رشته دوومیدانی ،تنیس روی میز،شنا،دارت،اسکواش، بدمینتون، بولینگ،دوچرخه سواری، برگزار شد.

در این بین،آقای علی سینا صیادی ورزشکار اعزامی از یاسوج در رشته دوومیدانی آقایان،پرتاب توپ صاحب گردن آویز مقام طلا  همچنین در رشته پرتاب نیزه موفق به کسب گردن آویز مقام نقره  گردید.

خانم لادن آشنایی ورزشکار اعزامی از دهدشت موفق شد در رشته بدمینتون بانوان صاحب گردن آویز مدال برنز و سکوی سوم این رشته شود.

کارنامه ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد در این سری از مسابقات کشوری با کسب یک مقام اول،یک مقام دوم و یک مقام سوم به کار خود پایان داد‌.

عصر مارون این موفقیت را  به جامعه ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای استان و سید محمود سعیدی و همکاران ایشان در هیئت استان،خانواده و مربیان این ورزشکاران تبریک عرض می نماید.

خبر:کیومرث دوستکام

o


عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد