شما اینجا هستید
اخبار استان » رشد شاخص‌های اقتصادی و توجه ویژه به اشتغال از راهبردهای اصلی دولت است:

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری #گچساران رشد شاخص‌های اقتصادی، توجه ویژه به اشتغال و رونق تولید را از اولویت‌های دولت برشمرد.

احمدی افزود: بهبود فضای کسب و کار، کمک به رفع موانع تولید و توسعه اشتغال روستایی از برنامه‌های در دست اجرا برای تحقق این امر در کهگیلویه و بویراحمد است.

استاندار گفت: استفاده از ایده‌های نخبگان و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی می‌تواند مسیر توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد را هموار کند.

احمدی بهره‌وری از فضای مجازی را بهترین راهکار برای توسعه تجاری، بانکداری و توسعه خدمات شهری دانست و گفت: زیرساخت‌های فن آوری ارتباطات در ۲ شهر بزرگ از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد توسعه می‌یابد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: افزایش نرخ رشد اقتصادی، مدیریت نقدینگی، کنترل تورم، خروج از رکود و تلاش برای توسعه متوازن در همه نقاط کشور از برنامه‌های موفق دولت یازدهم بود.

احمدی ابراز داشت: تنوع ذخایر انرژی، وجود نعمت‌های خدادادی نفت و گاز، پتانسیل‌های گردشگری مذهبی و طبیعی، نزدیکی به بندرهای جنوبی و قرار داشتن در محل اتصال استان‌های فارس، بوشهر و هرمزگان موقعیت بی نظیری برای توسعه گچساران ایجاد کرده است.

وی اجرای طرح احیای بافت فرسوده گچساران را الگویی مناسب برای ساماندهی مناطق حاشیه شهر یاسوج دانست.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و نماینده مردم شهرستانهای باشت و گچساران از پتروشیمی #گچساران با هدف برسی مشکلات این پتروشیمی بازدید کرد
در پایان،استاندار با نشستی مشترک،یه بررسی مشکلات پتروشیمی‌های #دهدشت و #گچساران با حضور مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و نماینده مردم شهرستانهای باشت و گچساران پرداخت

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد