شما اینجا هستید
اخبار استان » مشکل آب خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صدای دانشجویان را درآورد/ اولین جواب دانشگاه به معترضان نیروی انتظامی بود!

یک دانشجوی معترض دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفتگو با پایگاه های خبری استان بیان کرد: شب گذشته ۲۰۰ نفز از دانشجویان ساکن در خوابگاه امام رضا(ع) این دانشگاه، در اعتراض به وضعیت موجود خوابگاه‌ها اعتراض کردند.

دانشجوی معترض ادامه داد: با توجه به مشکلات یک سال اخیر خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و قطع آب مکرر خوابگاه ها، دانشجویان با تجمع در مقابل در دانشگاه اعتراض خود را به مسئولین اعلام کردند.

 

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد: با وجود اعتراضات مکرر دانشجویان در یکسال گذشته و پیگیری‌های تشکل‌های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی و شورای صنفی دانشگاه متاسفانه مسئولین دانشگاه همیشه یا وعده تعمییر داده‌اند و یا در نهایت به دانشجویان اعلام کردند: «نمی‌خواهید پولتان را پس می‌دهیم و خوابگاه را می‌گیریم». مشکل تا به آنجا پیش رفته است که دانشجویان جهت استحمام خود باید به استخرها و یا مکان‌های دیگر مراجعه می‌کردند. بسیاری از دانشجویان در انجام امورات شرعی خود به‌زحمت می‌افتند.

 

وی افزود: متاسفانه آنقدر انتقاد پذیری مسئولین دانشگاه پایین است که شب گذشته در پاسخ دانشجویان اولین اقدام به نیروی انتظامی اطلاع داده شد و سه دستگاه خودروی پلیس  قصد ورود به دانشگاه را داشتند. در نهایت نیز مجددا وعده تعمیر سیستم تاسیسات خوابگاه را گرفتیم اما میدانیم که اقدامی صورت نخواهد گرفت زیرا دانشگاه اگر قصد انجام کاری را داشت در تابستان گذشته اقدامی می‌کرد.

برچسب ها :

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد