شما اینجا هستید
اخبار استان » روزی که شهردارلنده رفتگر شد+تصاویر

نویسنده:
سیداسماعیل میری
چند روز پیش در حرکتی قابل تحسین شهردار لنده لباس رفتگری به تن کرد و در ساعات اولیه صبح دوشادوش بسیجیان گمنام به جمع آوری زباله های شهروندان پرداخت و گاهی هم گاری حمل زباله را برای جمع آوری زباله جا به جا می کرد.

به گزارش عصرمارون، سرآغاز سخنم را با کلامی زیبا از مقام معظم رهبری شروع می کنم که فرمودند: ما باید لباس خدمت بر تن کنیم و در کنار هم به مردم خدمت کنیم.

اصولاً فلسفه وجودی مسئولیت پذیری همه ما مسئولان خدمت به مردم است و اگر این خدمت مضاعف باشد بدون شک نزد مردم مقبولیت و مشروعیت بیشتری خواهیم داشت و لذا امروز در حرکتی جهادی از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده شهردار این شهر لباس رفتگری به تن کرد و در عمل ثابت کرد که به شوق خدمت به مردم آمده است نه حکمرانی بر اریکه شهرداری.

چند روزپیش  شهردار لنده همانند سایر رفتگرانی که در ساعات اولیه صبح اقدام به جمع آوری زباله ها می کنند خود به وسط میدان آمد و به درون جداول رفت و زباله های سطح شهر را جمع کرد تا قسمتی از بار سنگین این رسالت همیشگی رفتگران را از دوش آنان کمی بکاهد.

به راستی گاهی لازم است غرور و تکبر را که بزرگتری آفت در میان مسئولان است را کنار بگذاریم و برای یک روز هم که شده به همانند زیر دستان خود کار کنیم تا همه بدانند که رفتار و گفتار یک مدیر در عمل نیز یکی است و با کارکنان مهربان و با ارباب رجوع ها مهربان تر.

ای کاش روزی برسد که کارهای مردم بدون واسطه و تلفن ها به خودی خود و فقط به احترام شخص مراجعه کننده صورت گیرد نه با واسطه و سفارش فلان مقام.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد