شما اینجا هستید
اخبار استان » علی پرواز به عنوان سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری انتخاب شد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی تغییر و تحول در مدیریت را امری بدیهی و طبیعی دانست و گفت: چینش مدیریتی مطابق با سلایق مدیران ارشد است و در راستای چرخش نخبگان و تحول گرایی صورت می گیرد.
سید محمدکاظم نظری با بیان این مطلب در نشست تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید مدیرکل سیاسی در انتخابات استانداری،با بیان اینکه مسئولیت امانتی در دست مدیران است که باید به نحو احسن انجام گیرد و سپس به افراد دیگر منتقل شود، اظهار داشت:در جامعه کنونی تغییر مدیریت ها به عنوان یک نیاز و در راستای چرخش نخبگان انجام می شود.
وی، اظهار داشت: تغییر مدیریت در راستای بهبود امور، انسجام بیشتر و تبدیل به احسن شدن انجام می شود و نفی توانمندی و عملکرد مدیران سابق نیست.
نظری، به عملکرد مناسب دکتر کریمی در سمت مدیریت سیاسی و انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم با این تغییر وظایف و مأموریت های حوزه سیاسی بهتر از گذشته انجام گیرد.
وی، با بیان اینکه وظایف دفتر سیاسی و انتخابات فراتر از امور معمول است، اظهار داشت: این دفتر وظیفه هدایت ، مدیریت و نظارت بر عملکرد فرمانداری ها و بخشداری ها و ارایه خط و مشی کاری به آنان را دارد و در حیطه های دیگر نیز وظایف کاری این دفتر مشخص است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی با بیان اینکه آقای پرواز انسان باسواد و توانمندی است گفت: مجموعه تفکر مدیریت ارشد استان به این نتیجه رسید که ایشان مناسب این جایگاه هستند.
نظری، تأکید کرد: امید است مدیرکل جدید با برنامه محوری در چارچوب رسالت های دفتر سیاسی و انتخابات و با استفاده از تجارب مدیران کل گذشته در راستای انجام مسئولیت های به نحو احسن اقدام نماید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

عصر مارون | فراتر از خبر کهگیلویه و بویراحمد