دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹ ساعت تعداد نوشته های امروز : 0×
  • اوقات شرعی

  • نامه۱۸۲منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با موضوع تحقق شعار سال

    ارسال توسط :
    به گزارش عصر مارون، ۱۸۲ نفر از منتخبان مجلس یازدهم در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری ضمن تشکر از ایشان بابت تعیین شعار سال ۹۹ با عنوان «جهش تولید» آمادگی خود را برای به ثمر رساندن این هدف اعلام کردند. سید محمد موحد و مهدی روشنفکر منتخبان مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز این نامه را امضا کردند.
    نامه۱۸۲منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با موضوع تحقق شعار سال

     

    به گزارش پایگاه خبری عصر مارون، ۱۸۲ نفر از منتخبان مجلس یازدهم در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری ضمن تشکر از ایشان بابت تعیین شعار سال ۹۹ با عنوان «جهش تولید» آمادگی خود را برای به ثمر رساندن این هدف اعلام کردند.
    سید محمد موحد و مهدی روشنفکر منتخبان مردم کهگیلویه و بویراحمد نیز این نامه را امضا کردند.

    متن نامه بدین شرح است:

    باسمه تعالی

    محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)

    با تقدیم سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو و اعیاد ماه های رجب و شعبان.

    امضا کنندگان این نامه که منتخبان مجلس یازدهم در انتخابات دوم اسفند ماه سال نود و هشت هستند بر خود لازم می دانند مراتب تقدیر و تشکر خود را از انتخاب شعار «جهش تولید» برای سال نود و نه به حضورتان تقدیم کنند. شعار «جهش تولید» که در واقع آن را می باید مرحله پیشرفته تر و امید بخش تر «رونق تولید» دانست، در امتداد شعارهای اقتصادی سالهای اخیر، نشانه اهمیت مسأله اقتصاد و معیشت مردم در نظر مقام معظم رهبری است و تعیین کننده مسیر راهبردی مسئولان کشور و مجلس آینده در سال جدید خواهد بود.

    رهبر عزیز؛

    رشد تولید اگر برای سایر کشورها تنها معیار افزایش درآمد ملی است، برای جمهوری اسلامی ایران که دست به گریبان نبرد اقتصادی با یکی از بیرحمانه ترین تحریم هاست، شاخص مقاومت، نماد قوی شدن و طلیعه پیروزی در جنگ اقتصادی نیز محسوب می شود. در نبرد اراده ها، هرکس عزم و صبر بالاتری دارد و از رجزخوانی فشار حداکثری، هراسی به دل راه نمی دهد بلکه بر اصلاح سیاستگذاری داخلی و حداکثر استفاده از ظرفیتهای درونی تمرکز می کند، در مسیر جلب نصرت الهی قدم برمی دارد و علی الله فلیتوکل المؤمنون.

    ما منتخبان مردم ایران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در اجابت تدبیر حضرتعالی از  نامگذاری سال ۱۳۹۹ به عنوان سال جهش تولید برای تحقق این هدف، اعلام می داریم:

    ۱. امروز بحمدالله با سیاست گذاری کلان حضرتعالی، شرایط تهدیدیِ تحریم های اقتصادی به فرصتی تاریخی برای انجام اصلاحات ساختاری در اقتصاد ایران تبدیل شده است که تأکید مجدد شما در انتخاب شعار سال روی مسئله ی «تولید» به عنوان محور اصلی این اصلاحات حتما می تواند منجر به تمرکز انرژی در قوای سه گانه کشور شده و به شرط استفاده از فرصت های پدید آمده، همانگونه که فرمودید جهش در تولید ناخالص ملی را رقم بزند. امضا کنندگان این نامه به شما قول می دهند تمام ظرفیت های کارشناسی مرتبط با مجلس را در خدمت این اصلاحات ساختاری قرار دهند و از کوچکترین تلاشی برای رفع این عیوب دست و پاگیر در اقتصاد ملی دریغ ننمایند وان شاءالله با همکاری سایر قوا، حلاوت آثار وقوع جهش در تولید را چنانکه در پیام نوروزی خود فرمودید به ملت عزیز ایران بچشانند.

    ۲.  طبق بررسی های کارشناسانه، بخشی از موانع تولید ناشی از عدم اطمینان فعالان اقتصادی به سیاستهای داخلی، رویه های ناکارآمد و فاسد اداری و اجرایی، فقدان سیاست حمایتی هدفمند از بخشهای مزیت دار اقتصاد و همچنین عدم هماهنگی میان دستگاه هاست و ارتباط چندانی به فشارهای خارجی ندارد. امضاکنندگان این نامه حداکثر تلاش خود را برای استفاده از تمام ظرفیت تقنینی و نظارتی کمیسیونهای مجلس آینده، مرکز پژوهشها، دیوان محاسبات و بدنه کارشناسی دستگاه های اجرایی برای کاهش موانع تولید، کاهش جذابیت فعالیت های غیرمولد و هدایت نقدینگی به سمت نیازهای بخش تولید کشور به کار خواهند بست.

    ۳. بخش دیگری از ناکامی در رشد تولید طی سالهای اخیر به سازوکار تصمیم گیری و الگوی مدیریت بدون راهبرد مقابله با تحریمها بازمی گردد. اراده جدی ما برای شروع اصلاحات از درون مجلس و تغییر رویه طولانی و ناکارآمد و تحول آئین نامه داخلی، مقدمه ای است که می تواند اختیارات تقنینی مجلس را به خانه ملت بازگرداند. در این صورت امکان تشکیل یک مجلس قوی که بتواند از ظرفیتهای موجود در سایر قوا برای قوی شدن اقتصاد ایران استفاده کند، فراهم می آید. مجلس قوی متعهد می شود خط کش اصلاح ساختار بودجه را به دور از ملاحظات سیاسی و منطقه ای، در تصویب لایحه بودجه مدنظر قرار دهد. بدیهی است که این اصلاحات بدون مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و پر کردن حفره های قانونی و اجرایی آن و بهبود محیط کسب و کار امکان پذیر نیست.

    در پایان این اطمینان را می دهیم که زمان باقیمانده تا شروع رسمی مجلس یازدهم به مشورت با متخصصان و فعالان اقتصادی جهت تدوین پیش نویسهایی صرف خواهد شد که بتواند در ماه های نخست مجلس یازدهم، زمینه جهش تولید را فراهم کند.

    سلامت و عزت حضرتعالی را از درگاه ایزد متعال خواهانیم.

    و السلام علیکم و رحمت الله

    گفتنی است، اسامی امضاکنندگان به شرح زیر است:

    ۱. اکبر احمدپور فدکی- حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

    ۲. سیدلفته احمدنژاد – حوزه انتخابیه خرمشهر

    ۳. موسی احمدی – حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه

    ۴. محمد رضا احمدی – حوزه انتخابیه رشت

    ۵. ولی اسماعیلی – حوزه انتخابیه گرمی

    ۶. عزت الله اکبری تالارپشتی – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۷. زهره الهیان – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۸. احمد امیرآبادی – حوزه انتخابیه قم

    ۹. مجید انصاری- حوزه انتخابیه نورآباد و ممسنی

    ۱۰. پرویز اوسطی – حوزه انتخابیه قروه و دهگلان

    ۱۱. عبدالله ایزدپناه – حوزه انتخابیه ایذه و باغملک

    ۱۲. رضا آریان پور- حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله

    ۱۳. الهام آزاد – حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک

    ۱۴. احد آزادی خواه – حوزه انتخابیه ملایر

    ۱۵. محمد حسن آصفری – حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

    ۱۶.  حبیب آقاجری – حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان

    ۱۷. سید مصطفی آقامیرسلیم – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۸. علی بابایی کارنامی – حوزه انتخابیه ساری و میاندورود

    ۱۹. علی‌اصغر  باقرزاده – حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

    ۲۰. محمد باقری- حوزه انتخابیه بناب

    ۲۱. امیرحسین بانکی پور – حوزه انتخابیه اصفهان

    ۲۲. صدیف بدری – حوزه انتخابیه  اردبیل، نمین، نیر و سرعین

    ۲۳. علی اکبر بسطامی – حوزه انتخابیه ایلام

    ۲۴. فرهاد بشیری – حوزه انتخابیه پاکدشت

    ۲۵. خلیل بهروزی فر- حوزه انتخابیه فومن و شفت

    ۲۶.  سیدمحمد پاکمهر – حوزه انتخابیه بجنورد

    ۲۷. محمدرضا پورابراهیمی داورانی – حوزه انتخابیه کرمان و راور

    ۲۸. محسن پیرهادی – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۲۹. سید رضا تقوی- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۳۰. مجتبی توانگر – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۳۱. رضا تقی پور انوری- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۳۲. احمد جباری- حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان

    ۳۳. علی جدی- حوزه انتخابیه شیروان

    ۳۴. عیسی جعفری- حوزه انتخابیه کبودراهنگ وبهار

    ۳۵. وحید جلال زاده- حوزه انتخابیه ارومیه

    ۳۶. حسین جلالی- حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

    ۳۷. عبدالکریم جمیری- حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

    ۳۸. محمدصالح جوکار – حوزه انتخابیه یزد و صدوق

    ۳۹. حسین حاتمی- حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند

    ۴۰. رضا حاجی‌پور- حوزه انتخابیه آمل

    ۴۱. انور حبیب زاده – حوزه انتخابیه بوکان

    ۴۲. علی حدادی – حوزه انتخابیه ساوجبلاغ،نظر آباد و طالقان

    ۴۳. فریدون حسنوند – حوزه انتخابیه اندیمشک

    ۴۴. امان الله حسین پور – حوزه انتخابیه اسفراین

    ۴۵. کمال حسین پور – حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت

    ۴۶. محمدحسین حسین‌زاده بحرینی – حوزه انتخابیه مشهد و کلات

    ۴۷. سیدالبرز حسینی – حوزه انتخابیه خدابنده

    ۴۸. سید شمس الدین حسینی – حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد

    ۴۹. سیدکریم حسینی – حوزه انتخابیه اهواز

    ۵۰. سیدجواد حسینی کیا – حوزه انتخابیه سنقر و کلیائی

    ۵۱. روح الله حضرت پور – حوزه انتخابیه ارومیه

    ۵۲. حسین حق وردی – حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد

    ۵۳. شهریار حیدری – حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب

    ۵۴. سید مسعود خاتمی – حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار

    ۵۵. سیدمرتضی خاتمی – حوزه انتخابیه ماهنشان، ایجرود، بوغداکندی و قلتوق

    ۵۶. سید احسان خاندوزی- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۵۷. علی اصغر خانی – حوزه انتخابیه شاهرود

    ۵۸. محمد خدابخشی – حوزه انتخابیه الیگودرز

    ۵۹. علی خضریان- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۶۰. عبدالناصر درخشان – حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان

    ۶۱. محمدرضا دشتی اردکانی – حوزه انتخابیه اردکان

    ۶۲. احمد دنیامالی- حوزه انتخابیه بندر انزلی

    ۶۳. الهویردی دهقانی – حوزه انتخابیه ورزقان

    ۶۴. سید محسن دهنوی – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۶۵. سیدسلمان ذاکر – حوزه انتخابیه ارومیه

    ۶۶. رجب رحمانی – حوزه انتخابیه تاکستان

    ۶۷. بهزاد رحیمی – حوزه انتخابیه سقز و بانه

    ۶۸. جلیل رحیمی جهان‌آبادی – حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد

    ۶۹. عبدالعلی رحیمی مظفری – حوزه انتخابیه سروستان و خرامه و کوار

    ۷۰.  سیداحمد رسولی نژاد – حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه

    ۷۱. محمد رشیدی – حوزه انتخابیه کرمانشاه

    ۷۲. جلال رشیدی کوچی – حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان

    ۷۳. مصطفی رضا حسینی قطب ابادی – حوزه انتخابیه شهربابک

    ۷۴. مجتبی رضا خواه – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۷۵. ابراهیم رضایی – حوزه انتخابیه دشتستان

    ۷۶. سمیه رفیعی – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۷۷. عبدالحسین روح الامینی نجف ابادی- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۷۸. مهدی روشنفکر – حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا

    ۷۹. حسین رئیسی – حوزه انتخابیه میناب، رودان و جاسک

    ۸۰. منصورعلی زارعی کیاپی – حوزه انتخابیه ساری و میاندورود

    ۸۱. علی  زنجانی – حوزه انتخابیه نقده و اشنویه

    ۸۲. محمد سبزی – حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه

    ۸۳. مهدی سعادتی – حوزه انتخابیه بابل

    ۸۴. معین الدین سعیدی – حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند

    ۸۵. علیرضا سلیمی – حوزه انتخابیه محلات و دلیجان

    ۸۶. رمضانعلی سنگدوینی – حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

    ۸۷. لطف الله سیاهکلی مرادی- حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک

    ۸۸. امان قلیچ شادمهر – حوزه انتخابیه گنبد کاووس

    ۸۹. اقبال شاکری- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۹۰. حسن شجاعی علی‌آبادی – حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره

    ۹۱. غلامرضا شریعتی – حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه

    ۹۲. عفت شریعتی‌ کوهبنانی – حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان

    ۹۳. مهدی شریفیان – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۹۴. صمد شکرالهی – حوزه انتخابیه کهنوج،منوجان،رودبار

    ۹۵. حسینعلی شهریاری – حوزه انتخابیه زاهدان

    ۹۶. زهرا  شیخی – حوزه انتخابیه اصفهان

    ۹۷. پروین صالحی- حوزه انتخابیه مبارکه

    ۹۸. مسلم صالحی- حوزه انتخابیه اقلید

    ۹۹. محمدرضا صباغیان بافقی – حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق

    ۱۰۰. مصطفی طاهری – حوزه انتخابیه زنجان و طارم

    ۱۰۱. مهدی طغیانی – حوزه انتخابیه اصفهان

    ۱۰۲. فرهاد طهماسبی – حوزه انتخابیه نیریز و استهبان

    ۱۰۳. حسین عباس زاده امامی – حوزه انتخابیه چناران و بینالود

    ۱۰۴. فریدون عباسی دوانی – حوزه انتخابیه کازرون

    ۱۰۵. ابراهیم عزیزی – حوزه انتخابیه شیراز

    ۱۰۶. محمدجواد عسکری – حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت

    ۱۰۷. کمال علیپور- حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار

    ۱۰۸. محمد علیپور – حوزه انتخابیه ماکو و چالدران

    ۱۰۹. محسن علیزاده – حوزه انتخابیه سپیدان

    ۱۱۰. علی علیزاده – حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر

    ۱۱۱. ابوالفضل عموئی – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۱۲. مهدی عیسی زاده – حوزه انتخابیه میاندوآب

    ۱۱۳. موسی غضنفرآبادی – حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

    ۱۱۴. محسن فتحی- حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران

    ۱۱۵. ولی الله فرزانه- حوزه انتخابیه نور و محمودآباد

    ۱۱۶. محمد مهدی فروردین – حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند

    ۱۱۷. محمدحسین فرهنگی – حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

    ۱۱۸. احمدحسین فلاحی – حوزه انتخابیه همدان و فامنین

    ۱۱۹. حجت الله فیروزی – حوزه انتخابیه فسا

    ۱۲۰. رحمت الله  فیروزی پور – حوزه انتخابیه نطنز و قمصر

    ۱۲۱. جعفر قادری – حوزه انتخابیه شیراز

    ۱۲۲. فاطمه قاسم پور – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۲۳. سیداحسان قاضی زاده- حوزه انتخابیه فریمان وسرخس و احمدآباد و رضویه

    ۱۲۴. سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی- حوزه انتخابیه مشهد و کلات

    ۱۲۵. محمد باقر قالیباف – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۲۶. سیدحمیدرضا کاظمی – حوزه انتخابیه پلدختر

    ۱۲۷. غلامحسین کرمی – حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان

    ۱۲۸. علی اکبر کریمی – حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

    ۱۲۹. علی کریمی‌فیروزجایی – حوزه انتخابیه بابل

    ۱۳۰. سینا کمال خانی – حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

    ۱۳۱. جبار کوچکی نژاد – حوزه انتخابیه رشت

    ۱۳۲. غلامعلی کوهساری – حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر

    ۱۳۳. عباس گلرو – حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه

    ۱۳۴. مهرداد گودرزوند چگینی – حوزه انتخابیه رودبار

    ۱۳۵. عباس گودرزی – حوزه انتخابیه بروجرد

    ۱۳۶. حسین گودرزی – حوزه انتخابیه دورود و ازنا

    ۱۳۷. سهراب گیلانی – حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند

    ۱۳۸. زهره سادات لاجوردی – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۳۹. فداحسین مالکی- حوزه انتخابیه زاهدان

    ۱۴۰. روح اله متفکر آزاد – حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

    ۱۴۱. ابراهیم متینیان – حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

    ۱۴۲. بهروز محبی نجم آبادی – حوزه انتخابیه سبزوار و جغتای و جوین

    ۱۴۳. احمد محرم زاده – حوزه انتخابیه اهر و هریس

    ۱۴۴. محمدعلی محسنی بندپی – حوزه انتخابیه  نوشهر، چالوس، کلاردشت

    ۱۴۵. سید مجتبی محفوظی – حوزه انتخابیه آبادان

    ۱۴۶. فاطمه محمدبیگی – حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک

    ۱۴۷. حسین محمدصالحی – حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر

    ۱۴۸. پرویز محمدنژاد – حوزه انتخابیه لنگرود

    ۱۴۹. صمدالله محمدی – حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه

    ۱۵۰. جلال محمودزاده – حوزه انتخابیه مهاباد

    ۱۵۱. جلیل مختار –  حوزه انتخابیه آبادان

    ۱۵۲. کیوان مرادیان – حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار

    ۱۵۳. اردشیر مطهری – حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان

    ۱۵۴. محمدطلا مظلومی – حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری

    ۱۵۵. محمدمهدی مفتح- حوزه انتخابیه تویسرکان

    ۱۵۶. عباس مقتدایی – حوزه انتخابیه اصفهان

    ۱۵۷. فاطمه مقصودی – حوزه انتخابیه بروجرد

    ۱۵۸. غلامرضا  منتظری – حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا

    ۱۵۹. سید محمد موحد – حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی

    ۱۶۰. سیدموسی موسوی – حوزه انتخابیه لامرد و مهر

    ۱۶۱. سیدکاظم موسوی – حوزه انتخابیه  اردبیل، نمین، نیر و سرعین

    ۱۶۲. سید ناصر موسوی لارگانی – حوزه انتخابیه فلاورجان

    ۱۶۳.  سیدمحمد مولوی – حوزه انتخابیه آبادان

    ۱۶۴. سیدمحمدرضا میرتاج الدینی – حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

    ۱۶۵. حسین میرزایی- حوزه انتخابیه اصفهان

    ۱۶۶. سیدجلیل میرمحمدی- حوزه انتخابیه تفت و میبد

    ۱۶۷. الیاس نادران – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۶۸. احمد نادری- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۶۹. مجید ناصری نژاد – حوزه انتخابیه شادگان

    ۱۷۰. روح الله نجابت – حوزه انتخابیه شیراز

    ۱۷۱. عادل نجف زاده – حوزه انتخابیه خوی و چایپاره

    ۱۷۲. مصطفی نخعی – حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه

    ۱۷۳. مجید نصیرایی – حوزه انتخابیه فردوس، طبس

    ۱۷۴. بیژن نوباوه وطن – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۷۵. حسن نوروزی – حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان

    ۱۷۶. رحمت اله نوروزی – حوزه انتخابیه علی‌آباد

    ۱۷۷. حسین نوش آبادی – حوزه انتخابیه ورامین

    ۱۷۸. علیرضا ورناصری – حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل

    ۱۷۹. مهرداد ویسکرمی – حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره

    ۱۸۰. حسن همتی – حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب

    ۱۸۱. سید علی یزدی خواه – حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

    ۱۸۲. مجتبی یوسفی – حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون


     

    ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم تحریریه منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.