حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰ 7 رمضان 1442 Sunday, 18 April , 2021 ساعت تعداد نوشته های امروز : 1×
 • ما را دنبال کنید!

  نمی توان تصایر با بارگذاری کرد!
 • یادداشت سردبیر

  خدا لعنت کند آن دست هایی را که دانشگاه را غیرسیاسی می خواهد

  شناسه : 915 16 آذر 1399 - 19:49 ارسال توسط : نویسنده : دکتر سید سلیمان کریمی
  عصرمارون- یاسوج - استان کهگیلویه و بویراحمد، افتخار خواهد کرد به دانشجویانی که مهم ترین دغدغه ی فکریشان کمک به توسعه پایدار استان و ارائه راهکار جهت خروج از این توسعه نیافتگی خواهد بود.
  خدا لعنت کند آن دست هایی را که دانشگاه را غیرسیاسی می خواهد

  ۱۶اذر هرسال به احترام سه دانشجوی کشته شده در دانشگاه تهران در اعتراض به ورود ریچارد نیکسون به ایران و از سرگیری روابط ایران و بریتانیا در سال ۱۳۳۲ روز دانشجو نامیده شده ،گرامی داشتی است برای دانشجویان ایران و پیامی است برای همه ی دانشجویان این سرزمین که دانشجو نباید ابزاری باشد در دست سیاست مداران جهت به قدرت رسیدن، دانشجو میتواند خط مشی سیاسی را به حاکمان دیکته کند و خود در بطن سیاست باشد.
  به قول شهید بهشتی:دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود.
  نیاز است که دانشجو دارای افکار پیشرو در جامعه باشد.چنین دانشجویی مورد احترام جامعه و مردم واقع خواهد شد و بدون شک جامعه نیاز به دانشجویی دارد که دارای فکر و اندیشه ی مثبت و ارائه دهنده راه حل و راهکارهای مفید جهت خروج از بن بست های مختلف باشد.
  جامعه ی ما مدیون دانشجوياني خواهد بود که با مطالبه گری و نقد سازنده مدیران و مسئولان ارشد سیاسی جامعه را درمسیر درست خدمت به عموم مردم قرار می دهند.

  مقام معظم رهبری می‌فرمایند :خدا لعنت کند ان دست هایی را که دانشگاه را غیرسیاسی میخواهد اصل اينكه دانشجو حرفش را صریح و روشن بزند و دچار سیاسی کاری نشود چیز مطلوبی است.

  بدترین اشکال وارد شده بر محیط دانشجویی این است که دانشجو دچار محافظه کاری شود و حرفش را با ملاحظه کاری بزند.
  استان کهگیلویه و بویراحمد، افتخار خواهد کرد به دانشجویانی که مهم ترین دغدغه ی فکریشان کمک به توسعه پایدار استان و ارائه راهکار جهت خروج از این توسعه نیافتگی خواهد بود.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم تحریریه منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.