اهواز- عصرمارون- معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال همزمان با نمایشگاه کتاب استان خبر داد.
 • به گزارش عصرمارون: مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه را فراهم کردن محیطی سالم به منظور ایجاد همدلی و هم‌افزایی بین پدیدآورندگان آثار دیجیتالی، حساسیت‌های موجود نسبت به فضای مجازی و تولیدات و محصولات مورد نیاز خانواده‌ها و ایجاد اعتماد و اشتغال برای متخصصان این عرصه برشمرد.

  جمشیدی در ادامه گفت: این نمایشگاه در محورهایی همچون خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و اطلاع‌رسانی در فضای مجازی، رسانه‌های تصویری در فضای مجازی و رادیوهای اینترنتی، تولیدکنندگان بازی و انیمیشن کانال‌های اطلاع‌رسانی بومی و ملی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی برگزار می شود.

  معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: همچنین غرفه‌هایی با محوریت‌های صفحات رسانه‌ای شبکه‌های مجازی پر بازدید، استارتاپ‌های مرتبط با رسانه‌های دیجیتال، رسانه‌های آموزشی، سواد فضای مجازی، رسانه‌های حوزه بین‌الملل و توسعه دهندگان نرم‌افزار در نمایشگاه فعالیت می‌کنند.

  وی اذعان داشت: به دلیل جذابیت‌های خاص این نمایشگاه امید است شاهد حضور حداکثری علاقه‌مندان به این حوزه باشیم.

  جمشیدی در پایان، از علاقه‌مندان و فعالان حوزه رسانه‌های دیجیتال جهت بازدید از نمایشگاه دعوت کرد.

  لازم به ذکر است، این نمایشگاه از ١٧ تا ٢٣ بهمن ماه همزمان با نمایشگاه کتاب استان خوزستان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار می‌شود.

   

  انتهای پیام/*