اهواز- عصرمارون- معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از حضور ٥٦٧ ناشر داخلی و خارجی در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان خبر داد.
 • به گزارش عصرمارون: مرتضی جمشیدی معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل ، با اعلام این خبر گفت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان از ١٧ تا ٢٣ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار می‌شود.

  وی در ادامه ضمن اشاره به تخفیف ٣٠ درصدی کتاب‌های ارائه شده در نمایشگاه افزود: در نمایشگاه امسال ۵۶٧ ناشر و نمایندگی در ٣۴٠ غرفه و ٩١ هزار و ١٢۵ عنوان کتاب در زمینه‌های ادبیات، دین، کودک و نوجوان، کمک آموزشی و دانشگاهی و همچنین بخش عربی شرکت دارند.

  جمشیدی همچنین اظهار کرد: ۴٠ ناشر و ٨ کتابفروشی از استان در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان حضور خواهند داشت.

  وی در ادامه ضمن اشاره به برنامه‌های جنبی این نمایشگاه عنوان کرد: از برنامه‌های جنبی که در نمایشگاه کتاب امسال اجرا خواهد شد می‌توان به نشست‌های تخصصی تاثیر رسانه در خانواده، ادبیات نمایشی، نشست تخصصی پیرامون اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده ویژه روشندلان، ادبیات کودک و نوجوان، نشست تخصصی ناشران استان و ادبیات دفاع مقدس اشاره کرد.

  جمشیدی از دیگر برنامه‌های جنبی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان برگزاری نشست‌های تخصصی ادبیات مادر، کودک و خانواده، ادبیات داستان‌نویسی و نشست تخصصی کاریکاتور و تصویرسازی عنوان کرد.

  معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، تصریح کرد: همچنین آیین بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی ٣١ شهریور اهواز، نقد و بررسی کتاب‌های مولفان استان، بررسی روند ترجمه آثار فارسی و عربی،  شعرخوانی شاعران برجسته استان و رونمایی از کتاب تاریخ تشیّع در خوزستان و وصیت‌نامه چهل شهید روحانی از دیگر برنامه‌های جنبی سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان خواهد بود.

  لازم به ذکر است، سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان با حضور ناشران داخلی و خارجی با ٣٠ درصد تخفیف از ١٧ تا ٢٣ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برگزار خواهد شد.

   

  انتهای پیام/*