اهواز- عصرمارون- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با صدور پیامی از مردم انقلابی استان خوزستان، به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر، مطبوعات و رسانه، فعالان قرآنی و کانون‌های فرهنگی و هنری برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ٢٢ بهمن دعوت کرد.
 • به گزارش عصرمارون: محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی پیامی ضمن دعوت همگان به حضور پر شور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و خلق حماسه جاودان دیگری، خواستار حضور حماسه آفرین اصحاب فرهنگ و هنر استان برای تجدید میثاقی دوباره با ارزش‌های نظام مقدس اسلام و انقلاب شد.

  در متن پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان آمده است:

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  بهمن ۵۷ تجلی اراده و خواست مردمی پرافتخار بود که به اشتیاق انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و امروز در بهمن ۹۷، ملت غیور ایران اسلامی پس از چهار دهه مقاومت و ایستادگی همچنان در مقابل استکبار جهانی با افتخار به گذشته و امید به آینده، مقاوم و استوار در صحنه مبارزه حضور دارند.

  یوم‌الله ماندگار ٢٢ بهمن ‌ماه روز غلبه حق بر باطل، سرآغاز برافراشته‌ شدن پرچمِ عدالت اسلامی و حکومت الله بر جهان است و از این رو راهپیمایی پرشور یوم‌الله ٢٢ بهمن‌ماه مظهر عظمت و اقتدار ملی است.

  اینجانب ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از عموم مردم استان خوزستان به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر، اصحاب رسانه ، فعالان قرآنی و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان  دعوت می‌کنم همدل و هم‌صدا، با عزمی پولادین، گام‌های استوار و نستوه و در صفوفی یک رنگ و یک‌صدا، در راهپیمایی یوم‌الله ٢٢ بهمن با آرمان‌های متعالی شهدا و امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب  تجدید میثاق نموده و با حضور تاریخی خود در راهپیمایی این روز پر عظمت، مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و بدخواهان بکوبند.

   

  انتهای پیام/*