مدیر کل مدیریت مرکز راه‌های فارس گفت: ۳۲۵ کیلومتر از باند‌های استان به کمک ۲۴۸ نفر از نیرو‌های راهداری بازگشایی شده است.
 • به گزارش عصر مارون از فارس؛ حمید احمدی مدیر کل مدیریت مرکز راه‌های استان فارس ، با اشاره به سامانه بارشی اخیر از جمعه تا دیشب در استان، اظهار کرد: ۳۲۵ کیلومتر از باند‌های استان به کمک ۲۴۸ نفر از نیرو‌های راهداری بازگشایی شده است.

  وی ادامه داد: تعداد خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین درگیر در راه های استان ۱۸۶ دستگاه و ۶۰ دستگاه خودرو نیز اقدام به امدادرسانی کرده اند.

  حمید احمدی اضافه کرد: ۳۶۳ تن شن و نمک، ۵۹ تن نمک و ۸۰ لیتر محلول یخ زدا در جاده‌ها مصرف شده است.

  تردد در محورهای فارس روان است

  مدیرکل مدیریت مرکز راه‌های فارس اظهار کرد: امروز ۲۸ بهمن محور‌های مواصلاتی استان باز و تردد در آن‌ها به صورت عادی در جریان است.

  وی ادامه داد: کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۲۶ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد و همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳ درصد است.

  مدیرکل مدیریت مرکز راه‌های فارس همچنین اضافه کرد: دیروز اوج تردد بین ساعت ۷ تا ۸ در محور مرودشت-شیراز و کمترین تردد در محور بوانات -صفاشهر بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ صورت گرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

  حمید احمدی افزود: عملیات ایمن سازی محور ارسنجان به مرودشت حدفاصل روستای علی آباد ملک از بیستم دی ماه در حال انجام است و تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و هموطنان برای عبور از کنارگذر استقاده کنند.

  ارسال کننده: واحد خبر عصر مارون

   • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان