دکتر اسدالله چراغی معاونت درمان بیمارستان گلستان اهواز: این بیمارستان در حوزه ی گردشگری سلامت با بهره مندی از اساتید برجسته و کارکنان زحمت کش بخش های تخصصی و فوق تخصصی منحصر به فرد آمادگی لازم برای ارائه ی خدمات به کشورهای همجوار و توریسم سلامت را دارد.
 • به گزارش عصر مارون از تهران؛ دوازدهمین نمایشگاه گردشگری ایران با حضور ۱۲ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، مالزی، آلمان، سنگاپور، تایلند، اندونزی، هند، کامبوج، افغانستان و پاکستان برگزار گردید.

  بیمارستان گلستان اهواز نیز در حوزه ی گردشگری سلامت با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص در بخش های تخصصی و فوق تخصصی منحصر به فرد در این نمایشگاه حضور فعال داشت.

  دکتر اسدالله چراغی معاونت درمان بیمارستان گلستان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در غرفه اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان به خبرنگار عصر مارون گفت:
  بیمارستان گلستان اهواز در حوزه ی گردشگری سلامت با بهره مندی از اساتید برجسته  و کارکنان زحمت کش بخش های تخصصی و فوق تخصصی منحصر به فرد آمادگی لازم برای ارائه ی خدمات به کشورهای همجوار و توریسم سلامت را دارد.

  معاونت درمان بیمارستان گلستان اهواز این خدمات را شامل فوق تخصص جراحی عروق، جراحی قلب اطفال، پیوند کلیه و کبد ، فوق تخصص نفرولوژی ،فوق تخصص قلب کودکان ،فوق تخصص اورولوژی، فوق غدد و دیابت ، اینترونشنال ،فوق تخصص رادیوتراپی و اشعه درمانی و براکی تراپی،جراحی مغز و اعصاب ، نرولوژی، فوق تخصص قلب و عروق و آنژیوپلاستی و همچنین بخش های پاراکلینیک منحصر به فرد شامل اکوکاردیو گرافی، اکو قلب جنین ،طب هسته ای شیمی درمانی و  EMG.NCV.EEG یورو دینامیک  بر شمرد و اذعان کرد:

  در سال های اخیر با کوشش و تلاش فراوان ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی،رییس محترم بیمارستان ،معاونت محترم پشتیبانی و سایر همکاران در بیمارستان گلستان اهواز، شاهد پیشرفت و توسعه ی همه جانبه ی این بیمارستان بوده ایم که ستودنی و قابل تقدیر است.

  وی افزود:  در کنگره ی اخیر ،مسئولین کشوری و استانی از جمله استاندار محترم خوزستان از نمایشگاه و غرفه های بیمارستان گلستان بازدید نموده که از این طریق تقدیر و تشکر خود را از ایشان ابراز می نماییم.

   

  ارسال کننده: واحد خبر عصر مارون