عصرمارون-یاسوج - سید محمدعلی تقوی مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین اظهار داشت: اداره‌کل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد با راه‌اندازی گنجینه اسناد هویتی مشاهیر و مفاخر استان سعی در شناسایی و معرفی این افراد به جامعه دارد.
 • آیین رونمایی از اسناد هویتی شهید نوروزعلی جلیل‌پور، سیف‌اله سی‌سختی و سید ولی‌الله محمودی‌نژاد امروز (یکشنبه ۱۲ اسفند ماه ۹۷) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
  به گزارش عصر مارون، سید محمدعلی تقوی مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین اظهار داشت: اداره‌کل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد با راه‌اندازی گنجینه اسناد هویتی مشاهیر و مفاخر استان سعی در شناسایی و معرفی این افراد به جامعه دارد.
  مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویرحمد افزود: گنجینه هویتی مشاهیر و مفاخر کهگیلویه و بویراحمد شامل اسناد نویسندگان، مفاخر، علما، شعرا و روحانیون استان است.
  تقوی گفت: شهید نوروزعلی جلیل‌پور از فعالان انقلاب در شهرستان گچساران نخستین کسی بود که طرح جهاد سوادآموزی را پیشنهاد داد.
  وی افزود: مرحوم سید ولی‌الله محمودی‌نژاد مدیرکل اسبق بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد و سازمان تبلیغات استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، همدان، لرستان و فارس بود. او یکی از روحانیون جلیل‌القدر استان می‌باشد که عمرش را در راه تحصیل علم و خدمت به مردم گذراند. حجت‌الاسلام محمودی‌نژاد از پایه‌های اصلی تبلیغات اسلامی کشور به شمار می‌رفت. او نیز از جانبازان هشت سال جنگ تحمیلی بود.

  مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحوم سیف‌الله سی‌سختی نیز از فرهنگیان اولیه استان به شمار می‌رود که خدمات بسیاری از جمله پیگیری راه‌های ارتباطی سی‌سخت، درمانگاه سی‌سخت، پست سی‌سخت و … را برای مردم شهر سی‌سخت انجام داد.

  ارسال کننده: واحد خبر عصر مارون

   • منبع خبر : کبنا