اهواز-عصرمارون-مدیرعامل فولاد خوزستان عصر امروز چهارشنبه(15 اسفندماه) در نشست خبری با اصحاب رسانه که در تالار اجتماعات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به رشد 60 درصدی تولید شرکت فولاد خوزستان، انتشار ذرات معلق حاصل از فعالیت این شرکت 54 درصد کاهش یافته است.
 • به گزارش عصرمارون: محمدکشانی با بیان اینکه هیچ موقع مشکلات زیست محیطی توسط شرکت های صنعتی به صفر نمی رسد، افزود: شرکت ها و صنایع مختلف در صورتی که با آخرین تکنولوژی نیز فعالیت کنند بدون مشکلات زیست محیطی را خواهند داشت و تنها مختص فولاد خوزستان نیست.

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به پایبندی این شرکت به کاهش مسائل زیست محیطی، عنوان کرد: با ایجاد پروژه ها و برنامه هایی که تدوین شده، سعی بر این بوده تا میزان آلایندگی ها به حداقل برسد.

  وی با اشاره به اینکه تنها تعداد محدودی از مدیران این شرکت غیربومی هستند، اظهار کرد: صد در صد نیروهای فولاد خوزستان و شادگان بومی هستند که بخشی از الزامات این شرکت نیز بوده و هدف ما استفاده حداکثری از پتانسیل نیروهای منطقه است.

  کشانی با تاکید بر اینکه شرکت فولاد خوزستان به هیچ نهاد و سازمانی بدهی معوقه ندارد، اظهار کرد: بدهی های این شرکت بروز بوده و به شهرداری اهواز و سایر سازمان ها بدهی معوقه ای ندارد.

  وی با بیان اینکه فولاد خوزستان در زمینه تولید، جایگاه دوم را در کشور دارد، ادامه داد: شرکت فولاد خوزستان بزرگترین صادرکننده فولاد در کشور است. این شرکت در سال جاری ۷۳ درصد از تولید خود را به ۱۷ کشور دنیا صادر کرده است.

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با بیان اینکه سال ۹۸، سال تحول تولید است، ادامه داد: اولویت و تمرکز شرکت در سال آینده، تولید محصولات خاص در جهت ورود به بازارهای جدید خواهد بود.

  وی با اشاره به اینکه این شرکت دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ پرسنل متخصص است، گفت: صادرات این ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تن فولاد به ۱۷ کشور دنیا بوده که افق ما رسیدن به مرز ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تن است.

  کشانی با اشاره به میزان وابستگی شرکت به خارج از کشور و تاثیر تحریم ها بر تولید فولاد، اظهار کرد: بیش از ۸۵ درصد نیاز مواد اولیه شرکت از منابع داخلی بوده و ۱۰ تا ۱۵ درصد نیاز شرکت، خارجی و شامل کالاهای استراتژی است.

  انتهای پیام/*