مطالبه گری به معنای نفی خدمات و زیر سوال بردن عملکرد مدیران، سیاه نمایی وضعیت موجود و تسویه حساب های جناحی و قومیتی نیست. انتشار برخی مسائل پشت پرده و بازی های سیاسی سرآغاز جنبشی است که شفافیت را مهم ترینِ اصول خود می داند.
 • فراخوان حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری از مسوولان و نهادهای مختلف برای شفافیت بیشتر در جامعه، رسالتی دشوار را بر دوش رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی نهاده است تا با ایجاد نهضتی فراگیر در انعکاس حقایق، بستر حل مشکلات جامعه را فراهم آورند و اینگونه پاسخگوی مطالبات به حق افراد باشند.

  در همین راستا،پایگاه خبری تحلیلی عصر مارون با شروع فعالیت حرفه ای خود در استان های ایلام،فارس،خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد با کسب مجوز فعالیت از معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۸۴۹۱۶ و در راستای مطالبه ی آرمان های انقلاب اسلامی و با تاسی از فرمایشات رهبری عظیم الشان جمهوری اسلامی با همراهی برخی از رسانه های همسوی خود یعنی پایگاه های رهرو نیوز،هنر قلم و آنزان آنلاین با تکیه بر اصل بی طرفی و دوری از جهت گیری های مرسوم سیاسی،جناحی و قومیتیِ خاص، گامی هر چند کوچک در راه خطیر مطالبه گری برداشته است.

  حضور فعال در سیزدهمین نمایشگاه کتاب و دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز با برپایی غرفه ی مطالبه گری رسانه های همسو و حضور فعال در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان خوزستان سرآغاز یک جنبش مطالبه گری در فضای رسانه ای بود که از خوزستان آغاز و به یاری حق استان های ایلام،فارس و کهگیلویه و بویراحمد را نیز پوشش خواهد داد تا روزنه ی امیدی برای رسیدن به توسعه ی پایدار این مناطق را که به حق و انصاف گاهواره ی تاریخ و تمدن و مهد فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی بوده اند،در این فضا روشن کرده باشد.

  جنبش مطالبه گری آرمان های انقلاب در فضای رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد نیز امروز با انتشار این خبر به صورت جدی تری کلید خواهد خورد و در راه مطالبه گری و همراهی با مردم در این راه ذره ای مماشات با هیچ مدیر و مسئولی نخواهیم داشت.

  مطالبه گری به معنای نفی خدمات و زیر سوال بردن عملکرد مدیران، سیاه نمایی وضعیت موجود و تسویه حساب های جناحی و قومیتی نیست. انتشار برخی مسائل پشت پرده و بازی های سیاسی سرآغاز جنبشی است که شفافیت را مهم ترینِ اصول خود می داند.

  به همین منظور ،خبرنگار عصر مارون در روزهای گذشته با انتشار خبری در این پایگاه خبری از مقاومت یک مدیر کهگیلویه و بویراحمدی در برابر قانون منع به کارگیری بازنشستگان با حمایت یکی از نمایندگان مجلس خبر داده و با استناد به ابلاغ بازنشستگی این مدیر که ۳۳ سال از دوران خدمت خود را سپری کرده است، ضرب الاجل اعلامی از سوی نژاد صفوی مدیرکل راه و شهرسازی استان به این مدیر هم استانی را بدون انتشار نام در این پایگاه خبری منتشر کرده است.

  بر همین اساس و با پایان مهلت نژاد صفوی به مدیر بازنشسته ی راه و شهرسازی چرام در این تاریخ،پایگاه خبری عصر مارون در عمل به وعده ی خود به همراهان این پایگاه خبری ناگزیر اقدام به انتشار نام این مدیر بازنشسته می کند.

  به گزارش عصر مارون،حمیدرضا ذوالفقاری در تیرماه ۱۳۹۶ طی حکمی از سوی علیمردانی مدیرکل وقت راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی چرام منصوب شد.

  این درحالی بود که ذوالقاری کمتر از یکماه قبل از دریافت این حکم در تاریخ ۲۰ خرداد ماه سال گذشته بعنوان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان آغاجاری خوزستان انتخاب شده بود.

  پس از تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان، زمزمه هایی برای خداحافظی با برخی مدیران در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز آغاز شده بود که در این بین نام حمیدرضا ذوالفقاری از چهره های نزدیک به عدل هاشمی پور نیز مطرح بود.

  با این حال علی رغم گذشت ۳۳ سال خدمت ذوالفقاری در مناصب مختلف، با پافشاری و حمایت عدل هاشمی پور نماینده محترم مردم شریف شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی،گویا خداحافظی این مدیر بازنشسته به وقتی دیگر موکول شد.

  این روزها با نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تلاش های گسترده ای برای حفظ نیروهای همسو در مناصب مختلف و حذف نیروهای مخالف از سوی نزدیکان عدل هاشمی پور آغاز شده است که تلاش در جهت ابقاء ذوالفقاری در چرام و حذف کریمی نژاد از فرمانداری لنده شاید پرحاشیه ترین و هزینه بردار ترین اقدامات این روزهای این نماینده ی مجلس شورای اسلامی باشد.

  تلاش ها و پیگیری های هاشمی پور تا این لحظه، ابقاء این مدیر بازنشسته را در راه و شهرسازی چرام به همراه داشته است.

   

  بر اساس قانون مطبوعات، حق انتشار پاسخ به این خبر برای مجموعه راه و شهرسازی استان و دفتر نماینده مردم شریف کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده محفوظ بوده و این پایگاه خبری آمادگی خود را جهت انتشار هرگونه پاسخی از سوی ایشان اعلام می دارد.

   

   

  ارسال کننده: واحد خبر عصر مارون