اهواز- عصرمارون- در رقابت های کونگ فو سبک توتایمای سال 2019  در کشور ارمنستان، فرزند یکی از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران در رده نوجوانان موفق به کسب مدال طلا شد.
 • به گزارش عصرمارون : در این مسابقات که از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ اسفند ماه جاری در ایروان برگزار شد علی قربان زاده در وزن ۴۵ کیلوگرم با غلبه بر حریفانی از کشورهای آلمان، ارمنستان و بلاروس، صاحب گردن آویز طلا شد.

   

  علی فرزند محمد قربان زاده از کارکنان اداره کل ترابری شرکت در این باره گفت: در این دوره از مسابقات، ورزشکارانی از ۱۲ کشور از جمله روسیه، گرجستان، فرانسه، آلمان، ایران، رومانی، چین، مالزی و ارمنستان حضور داشتند.

   

  وی افزود: تیم کشورمان با ترکیبی از ۳۵ ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب دو تیم رسمی و آزاد از سوی فدراسیون ورزش های رزمی به این مسابقات اعزام و موفق به کسب هشت مدال طلا، سه نقره و چهار برنز گردید و در سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد.

   

  محمد قربان زاده پدر علی نیز توضیح داد: فرزندش که ۱۸ سال سن دارد و در حال تحصیل در پایه ۱۱ دبیرستان است از حدود پنج سالگی وارد این رشته ورزشی شد و تاکنون زیر نظر استادان  صاحب نام ، در رقابت های استانی و کشور ۲۰ مدال طلا کسب کرده است.

  انتهای پیام/*