به گزارش عصر مارون، بر اساس برخی شنیده ها و پس از کش و قوس های فراوان و ذکر نام های مختلف برای تصدی مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد،دهبانی جای خود را به معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد می دهد.
 • به گزارش عصر مارون، بر اساس برخی شنیده ها و پس از کش و قوس های فراوان و ذکر نام های مختلف برای تصدی مدیرکلی فرهنگ و  ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد،دهبانی جای خود را به معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد می دهد.

  بر اساس شنیده های خبرنگار عصر مارون فتاح محمدی معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان به زودی منصوب می گردد.

  فتاح محمدی متولد ۱۳۴۵ با قریب ۲۹ سال خدمت پیش از معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در مناصبی نظیر فرمانداری شهرستان گچساران،دبیرشورای هماهنگی مواد مخدر استان، مسئول هسته گزینش استان، مشاور استاندار و رئیس اداره حراست ، خدمت کرده است و دارای مدارج تحصیلی لیسانس حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق عمومی و دانش آموخته دکترای مطالعات امنیت ملی است.

  گفته می شود محمدی با حمایت غلامرضا تاجگردون در واپسین ماه های منتهی به بازنشستگی اش در حالی سودای نشستن بر کرسی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد را دارد که در سوابق کاری خود هیچ رزومه ی مرتبطی با حوزه فرهنگی نداشته است.

  بدون شک انتخاب گزینه ی پا به سن گذاشته و در شرف بازنشستگی برای مجموعه ارزشمند فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پاشنه آشیل جدی علی محمد احمدی برای ادامه خدمت در کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود و انتقادات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

   

  ارسال کننده: واحد خبر عصر مارون