اهواز- عصرمارون- سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران از بازگشایی استخر مجتمع فرهنگی، ورزشی شماره يك این شرکت در کلان شهر اهواز خبر داد.
 • به گزارش عصرمارون: سید سالار محمد نیا گفت: این استخر از حدود ۴۰ روز قبل برای انجام تعمیرات اساسی تعطیل شده بود.

   

  وی با اشاره به تاکید مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مبنی بر بازسازی و مرمت اماکن و تاسیسات ورزشی شرکت با هدف خدمات دهی مطلوب و با چشم انداز توسعه افزون تر ورزش همگانی، افزود: در یک تلاش جمعی به نحوی برنامه ریزی شد که بازسازی این استخر در کوتاهترین زمان ممکن صورت پذیرد.

   

  محمد نیا با بیان اینکه همسو با تعمیرات استخر، جکوزی، سونای خشک و مرطوب، حوضچه آب سرد و بوفه این مجموعه نیز مرمت شد، اظهار کرد: همچنین به منظور ارتقأ وضعیت بهداشتی این مجموعه ورزشی و افزایش رضایتمندی کارکنان و خانواده های آنان،  سیستم تصفیه و سیلیس تانکرهای تصفیه نیز به طور کامل بازسازی گردید.

   

  سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در قالب این تعمیرات، ساختمان و رختکن مجموعه نیز رنگ آمیزی و دوش های جدید نصب و بخش هایی از موتورخانه و همچنین سیستم تصفیه آب آشامیدنی تعمیر ،بازسازی و احیا شد.

   

  وی افزود: با اتمام عملیات تعمیر اساسی و بازسازی این مجموعه از هم اکنون آماده ارایه خدمات می باشد و انتظار می رود رضایتمندی همکاران و خانواده های آنان را فراهم آورد.

  انتهای پیام/*