اهواز- عصرمارون- رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان خاطرنشان کرد: هم اکنون توزیع شکر به صورت گسترده در سطح شهرستان اهواز در حال انجام است و این توزیع تا زمانی که قیمت شکر به حالت عادی و به قیمت مصوب به دست مردم برسد ادامه خواهد داشت.
  • به گزارش عصرمارون: رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان خاطرنشان کرد: هم اکنون توزیع شکر به صورت گسترده در سطح شهرستان اهواز در حال انجام است و این توزیع تا زمانی که قیمت شکر به حالت عادی و به قیمت مصوب به دست مردم برسد ادامه خواهد داشت.

    دکتر نظری با بیان این مطلب گفت : با توجه به نوسانات قیمت شکر و کمبود عرضه این کالای اساسی طی روزهای گذشته تمهیداتی به منظور تزریق و کاهش قیمت شکر در سطح استان انجام گرفت که در این خصوص با هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان مقرر شد شکر در سطح استان به سه شکل انجام گیرد .

    دکتر امیر حسین نظری خاطر نشان کرد : توزیع شکر یا به صورت عرضه آن به فروشگاههای بزرگ و زنجیره ایی بوده که در این خصوص تاکنون به میزان ۸۰۰۰۰۰ کیلوگرم شکر بسته بندی توزیع گردیده ، یا به صورت تزریق مویرگی در سطح مناطق اهواز و عرضه آن به واحد های صنفی و خرده فروش ها ، نان فانتزی ها ، قنادی ها و بستنی فروش ها انجام گرفت که در این خصوص نیز تا کنون ۷۷۰۰۰۰ کیلوگرم به سطح عرضه تزریق گردید.

    انتهای پیام/*