آنچه از تحلیل برنامه ها و تصمیمات ایشان می شود نتیجه گرفت با توجه به دعوت بی سابقه و کم نظیر اقشار مختلف مردم و علی الخصوص قشر جوان از ایشان برای حضور در این عرصه ،می توان از همین امروز ایشان را یکی از کاندیداهای قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه ،بهمیی، چرام و لنده دانست.
 • به گزارش عصر مارون، فرآیند تبلیغات و ورود زودهنگام به انتخابات که در سنوات گذشته از ماهها و حتی سالهای منتهی به هر انتخابات در حوزه انتخابیه کهگیلویه آغاز می شده است، امسال و در آستانه یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی شرایطی متفاوت با گذشته دارد.
  به گواه همه موافقان و مخالفان حجت الاسلام موحد نماینده اسبق این حوزه انتخابیه، گرمی تنور انتخابات ارتباط مستقیمی با تصمیمات این چهره کارکشته ی سیاسی استان دارد.
  کهگیلویه بزرگ در شرایط کنونی درحال تجربه ی یک کمای مطلق سیاسی در سایه سکوت سنگین موحد است.
  در شرایطی که دوستان و حتی رقبای احتمالی سید محمد موحد منتظر اعلام رسمی تصمیم ایشان در خصوص انتخابات اسفند پیش رو هستند، وی در این خصوص موضع سکوت پیشه کرده است و پاسخ اصرارهای دوستان را نیز به همان شیوه ی معمول هرساله می دهد.

  به گزارش عصر مارون،یک منبع آگاه و نزدیک به حجت الاسلام سید محمد موحد در گفت و گوی کوتاهی با خبرنگار این پایگاه خبری به تشریح جدیدترین تصمیمات سید محمد موحد در رابطه با حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرداخت.
  این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت:
  در حضور قطعی ایشان به عنوان کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آن هم در حوزه انتخابیه کهگیلویه،بهمیی،چرام و لنده ذره ای تردید نداشته باشید.
  این منبع آگاه در ادامه گفت:
  البته انتشار اخبار و شایعات پیرامون عدم حضور موحد در انتخابات یا کوچ انتخاباتی ایشان به سایر حوزه های انتخابیه خارج از استان در بازه زمانی کنونی را این بار از ناحیه رقبای ایشان نمی دانم بلکه به ضرس قاطع با اطلاعاتی که در دست داریم این شایعات از ناحیه برخی دوستان و نزدیکان به علت اعمال فشار بر ایشان برای واکنش و اعلام هرچه زودتر حضور در انتخابات صورت می گیرد که تا کنون جناب موحد تسلیم این شایعات و فشارها نشده و فعلا قصد اعلام حضور به صورت رسمی ندارند.
  وی در پاسخ به سوال خبرنگار عصر مارون در خصوص چرایی این تصمیم آقای موحد گفت:
  ایشان قبلا نیز بصورت رسمی اعلام کردند در خصوص انتخابات در زمان و شرایط مناسب این موضوع را با مردم در میان خواهد گذاشت و معتقداست که در شرایط فعلی این اعلام حضور یا عدم حضور به مصلحت جامعه نیست و فضای جامعه چند ماه مانده به آغاز فرایند برگزاری انتخابات نباید انتخاباتی بشود.
  اما آنچه از تحلیل برنامه ها و تصمیمات ایشان می شود نتیجه گرفت با توجه به دعوت بی سابقه و کم نظیر اقشار مختلف مردم و علی الخصوص قشر جوان از ایشان برای حضور در این عرصه ،می توان از همین امروز ایشان را یکی از کاندیداهای قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه ،بهمیی، چرام و لنده دانست.

  ارسال کننده: واحد خبر عصر مارون