اهواز-عصرمارون -استاندار خوزستان فولاد را جزو پیشگامان صنعت کشور دانست و افزود: نمایشگاه تخصصی بومی‌سازی باید به صورت سالانه ادامه پیدا کند و صنایع مختلف با پیروی از این سیاست نسبت به شناسایی ظرفیت‌های استان و کشور اقدام کنند.
  • عصرمارون :غلامرضا شریعتی برگزاری نمایشگاه بومی‌سازی را نماد اقتصاد مقاومتی دانست و تاکید داشت: نمایشگاه حلقه اتصال صنعت فولاد با قطعه‌سازان و تامین کنندگان است؛ برای دستیابی به تولید با کیفیت می‌بایست، قطعه‌سازان و صنایع جانبی محصولات با استاندارد بین‌المللی تولید کنند، در صورت تحقق این امر علاوه بر جلوگیری از خروج ارز، جوانان مستعد مشغول به کار شده و نیروی انسانی متخصص تربیت می‌شود، از طرفی تولیدکنندگانی که سال‌ها مهجور بودند، دیده خواهند شد.

    شریعتی چرخش سرمایه در کشور را از دیگر پیامدهای نمایشگاه بومی‌سازی تلقی نمود و افزود: اشتغال‌زایی، جذب سرمایه، رونق تولید و بازگشت ارز دیگر پیامدهای چرخش سرمایه در استان و کشور است.

    وی در پایان گفت: شرکت فولاد خوزستان ثابت کرد برای همکاری‌، سرمایه‌گذاری و استفاده از توانمندی‌های داخلی از هیچ تلاشی فروگذار نیست؛ لذا تامین‌کنندگان و تولید کنندگان از فرصت به وجود آمده حداکثر بهره‌وری را بروز داده و با نشان دادن ظرفیت‌های خود باعث اعتلای استان خوزستان شوند.

    انتهای پیام/*