پنج شنبه، 1 اسفند، 1398

عذر بدتر از گناه عدل هاشمی پور در مسئله ناهار انتخاباتی/موضوع فرا محلی و به حیثیت ملی گره خورده است/آزمون اقتدار و انقلابی شورای نگهبان

گویا عدل هاشمی پور و تیم  تبلیغاتی اش آنچنان در هیاهوی انتخابات و ترسی آشکار از شکست سنگین از مردم قرار گرفتند که فراموش کردند مردم خود پای کار انقلاب اند و در بزنگاه های مهم و سرنوشت ساز انقلاب بدون هیچ چشم داشتی در صحنه حاظر شده و به میدان می‌آیند.
عذر بدتر از گناه عدل هاشمی پور در مسئله ناهار انتخاباتی/موضوع فرا محلی و به حیثیت ملی گره خورده است/آزمون اقتدار و انقلابی شورای نگهبان

گویا عدل هاشمی پور و تیم  تبلیغاتی اش آنچنان در هیاهوی انتخابات و ترسی آشکار از شکست سنگین از مردم قرار گرفتند که فراموش کردند مردم خود پای کار انقلاب اند و در بزنگاه های مهم و سرنوشت ساز انقلاب بدون هیچ چشم داشتی در صحنه حاظر شده و به میدان می‌آیند.

به گزارش واحد خبر عصر مارون، هفته گذشته تیم تبلیغاتی عدل هاشمی پور با انتشار پوستری در فضای مجازی و رسانه های محلی با عنوان (بمب انتخاباتی استان در کلایه سفلی، همایش ده هزار نفری ایل بابکان و ایل سادات) با اعلام تهیه و تدارک ناهار سعی در جذب مردم از سایر نقاط حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ به این منطقه برای مانور تبلیغاتی عدل هاشمی پور داشتند،.

بگذریم که فراخوان غیر قانونی انتخاباتی این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حتی با وعده ناهار نتوانست آن گونه که باید و شاید انتظارات تیم تبلیغات هاشمی پور را برآورده سازد و کل جمعیتی که از هر چهار شهرستان حوزه انتخابیه به سوی کلایه روانه شده بود به دو هزار هم نرسید.
نکته جالب توجه پهن کردن سفره انتخاباتی در زمین چمنی بود که در اختیار دولت است و این خود نشانه ی آشکار دیگری از فعالیت های غیر قانونی این تیم انتخاباتی در کهگیلویه است.

پهن کردن این سفره که با عزت و کرامت انسانی و اسلامی منافات جدی دارد توجه همه فعالان اجتماعی و سیاسی، قاطبه مردم و رسانه های محلی را به خود جلب کرده و سطح واکنش ها به حدی بوده است که کار برای تیم هاشمی پور به گونه ای بیخ پیدا کرده است که خبرنگاران و فعالان سیاسی بسیاری را از همه طیف های سیاسی در سطح ملی به واکنش وا داشت.

اما قضیه به همین جا ختم نشد و بخش خبری پر مخاطب 20:30 شبکه دوم سیما در شب گذشته نيز در گزارشی به ناهار ده هزار نفری عدل هاشمی پور پرداخته و آن را تقبیح کرده و به عنوان یکی از معدود افعال غیر قانونی و تبلیغات پیش‌ از موعد در مهلت قانونی در کشور به شمار آورده است و این گزارش خود باعث شده که اقدام خارج از عرف و غیر قانونی عدل هاشمی پور نقل محافل انتخاباتی در سرار کشور شود و عزت و کرامت مردم شریف حوزه انتخابیه و ایلات و روستای فوق الاشاره توسط عدل هاشمی پور به بهای انتخابات خدشه دار شود.

تیم تبلیغاتی و رسانه عدل هاشمی پور که این روز ها همانند خود وی مضطرب، دست پاچه و عصبی نشان می‌دهند در اقدامی که می‌توان از آن به عنوان عذر بد تر گناه تعبیر کرد اقدام به تغییر در متن پوستر تبلیغاتی همایش مذکور نموده و از آن به عنوان جشن انقلاب یاد کردند که با وعده ناهار مردم را به این جشن بکشانند.

در عصر انفجار اطلاعات، رسانه و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی این اقدام به طنز تلخی شبیه است که نشان از بی تجربگی و ناپختگی حلقه معدود نزدیکان هاشمی پور دارد.

گویا عدل هاشمی پور و تیم  تبلیغاتی اش آنچنان در هیاهوی انتخابات و ترسی آشکار از شکست سنگین از مردم قرار گرفتند که فراموش کردند مردم خود پای کار انقلاب اند و در بزنگاه های مهم و سرنوشت ساز انقلاب بدون هیچ چشم داشتی در صحنه حاظر شده و به میدان می‌آیند ،پس این اقدام که در جهت لاپوشانی خطای قبل انجام شده است در راستای فریب کاری رسانه های بیگانه قدم برداشتند که مردم انقلابی را ساندیس خوار نامیده و اینطور وانمود می‌کنند که به هوای ساندیس، و امروز در کهگیلویه به هوای صرف ناهار به جشن انقلاب می‌آیند و این همان عذر بدتر گناه و توهین آشکار به جریان انقلاب و مردم شریف ایران و کهگیلویه بزرگ است.

امروز آزمون بزرگی پیش روی مردم حوزه انتخابیه قراردارد که خود نسبت به پاسداشت عزت و کرامتشان واکنش و تصمیمی تاریخ ساز بگیرند. و اما آزمون بزرگ تر، حساس تر و سرنوشت ساز تر پیش روی شورای انقلابی و اسلامی متحرم نگهبان قرار دارد.
آزمون بزرگ اقتدار این نهاد ارزشمند انقلاب اسلامی در آستانه روز بزرگ پیروزی انقلاب که خود تصمیمی ارزشی، انقلابی و البته با حفظ قانون و بر اساس بررسی مستندات و مدارک مثبته در این خصوص بگیرد.

 

 

 

دیدگاه‌ها  

#2 Guest 1398-11-22 15:46
افسوس وصدافسوس که کلید کهگیلویه را دادن دست چه کسی. ان هم اقای....... بخندیم از خودمان که خودکردیم که لعنت..... اه اه اه اه.......
نقل قول کردن
#1 الله 1398-11-21 17:13
چوب خدا صدا ندارد. با فهم وشعور وصداقت مردم سوءاستفاده کردن ویک بار به مجلس رفتند فکر کردن مردم دوباره گول این آقا را میخورند عدل کورخواندی
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه