پنج شنبه، 1 اسفند، 1398

اولین نطق انتخاباتی عدل هاشمی پور در دهدشت طبق برنامه برگزار می شود/مردم به شایعات توجه نکنند

در ۲۴ ساعت گذشته ، اتفاقاتی در فضای انتخاباتی شهرستان کهگیلویه به وقوع پیوست که فضای انتخابات را تحت تاثیر جدی قرار دهد.
اولین نطق انتخاباتی عدل هاشمی پور در دهدشت طبق برنامه برگزار می شود/مردم به شایعات توجه نکنند

در ۲۴ ساعت گذشته ، اتفاقاتی در فضای انتخاباتی شهرستان کهگیلویه به وقوع پیوست که فضای انتخابات را تحت تاثیر جدی قرار دهد.

به گزارش واحد خبر عصر مارون،از تایید صلاحیت کاندید اصلاح طلب آقای دهبانی گرفته تا اتفاقات مربوط به راهپیمایی ۲۲ بهمن دهدشت و آخرین مورد لغو سخنرانی عدل هاشمی پور در دهدشت که به نوعی تاثیر بسزایی در روند انتخابات خواهد داشت .

اما اینکه چرا و به علت تیم رسانه و تبلیغات عدل هاشمی پور با انتشار شایعه حداکتری لغو این سخنرانی خود به این موضوع دامن می زند؛ فرضیاتی مطرح می شود که در ادامه به واکاوی این فرضیات خواهیم پرداخت.

اولین فرضیه را احتمال رد صلاحیت عدل هاشمی پور می توان در نظر گرفت چرا که در دو روز گذشته  هاشمی پور به دلیل تخلفات گسترده انتخاباتی به  مرکز استان احضار شد.

 فرض دومی را که می توان بر این موضوع متصور شد احتمال آگاهی تیم مشاورین هاشمی از عدم استقبال حوزه بخش مرکزی از سخنرانی ایشان دانست ، زیرا ورود دکتر دهبانی به عرصه رقابت انتخاباتی و حمایتی که آقای منطقیان از ایشان کردند و سبد رای که این موضوع از آرا هاشمی پور خالی کرد و همچنین اتفاقات مربوط به راهپیمایی ۲۲ بهمن در دهدشت و جواب منفی که هاشمی پور برای سخنرانی و حضور در تریبون گرفت تیم رسانه ای هاشمی پور را بر آن داشت که در رابطه با سخنرانی وی در دهدشت که به عنوان ویترین انتخاباتی هر نامزد شناخته می شود ریسک نکند.

این باعث شد آنها ترجیح دهند بدون نطق انتخاباتی رقابت را شروع کنند تا از همان ابتدا با عدم استقبال مردم قافیه را به رقیب ببازند.


اما فرض سومی را که می توان به مخیله راه داد حکایت از داشتن سناریوی مرموز در پس این قضیه است:
بدین ترتیب که ابتدا شایعه لغو سخنرانی از طرف فرمانداری را مطرح می کنند و سپس در افکار عمومی فرمانداری و استانداری را مقصر این موضوع اعلام می کنند.

پس از آن با ورود افکار عمومی به این موضوع دست اندرکاران برگزاری انتخابات را تحت فشار قرار دهند و نطق سخنرانی ایشان را به روزهای پایانی انتخابات موکول کنند اما چرا باید دنبال چنین سناریویی باشد؟!

زیرا که طبق برنامه اعلامی از طرف فرمانداری نطق انتخاباتی سید محمد موحد در دهدشت ، روز سه شنبه یعنی یک روز قبل از اتمام فرجه تبلیغات رسمی صورت می گیرد و تیم هاشمی به خوبی می دانند که سخنرانی دهدشت (همانطور که گفتیم ویترین نطق های انتخاباتی است) هر چه به روز انتخابات نزدیک تر باشد برگ برنده ی بهتری برای کاندید خواهد بود و به نظر نگارنده فرض دیگری را نمی توان برای این موضوع در نظر گرفت و بی تردید یکی از سه فرض ذکر شده پاسخ این موضوع خواهد بود باید این چند روز را منتظر ماند دید که کدام یک از مفروضات بالا اتفاق خواهد افتاد.نطق

دیدگاه‌ها  

#1 رضا 1398-11-23 23:21
عدل هاشمی دنبال مکردیگریست
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه